Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 363045
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

To ona podbije serce Ziobera!

Serce Kuby Ziobera (Przemysław Cypryański) podbija na naszych oczach Natasza, śliczna dziewczyna z Ukrainy. Sprawdź, kim jest grająca ją aktorka!

W postać Nataszy wciela się Olga Serebryakova, młoda gwiazda zza wschodniej granicy. Wygląda na delikatną i kruchą. Ale pozory mylą!

Reklama

Olga Serebyakova lubi zaskakiwać, a nawet szokować. Urodziła się w Archangielsku, w dalekiej Rosji, ale w Polsce mieszka już od dziesięciu lat. W 2008 r. ukończyła Warszawską Szkołę Filmową, a jej kariera od razu nabrała tempa.

W serialu "Glina" zagrała ostrą, pełną dramatyzmu scenę, w której miała głowę ogoloną niemal na łyso. A za kreację w dramacie "Przyjdź do mnie" zdobyła na 34. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni wyróżnienie honorowe, w Konkursie Młodego Kina.

Olga jest filigranową dziewczyną. Przy wzroście 165 cm waży zaledwie 48 kilogramów. Prywatnie jest młodą mamą. W lecie można ją spotkać na plaży - jako że świetnie pływa i trenuje windsurfing. Z kolei w zimie - na stoku, gdyż równie dobrze radzi sobie na nartach. Jej ulubione zwierzaki to koty, z którymi dzieli dom, a także konie, na których czasem galopuje w nieznane.

Dowiedz się więcej na temat: M jak miłość

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje