Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 362460
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

To koniec ich małżeństwa!

Małżeństwo Joanny i Pawła zawiśnie na włosku. Ona zaplanuje wyjazd do USA, a w jego życiu znów pojawi się Madzia (Anna Mucha).

Nie da się ukryć, że za kryzys w małżeństwie Zduńskich odpowiada przede wszystkim Joanna (Agnieszka Więdłocha). Lista jej grzechów jest długa - nieustannie kłamie, ewentualnie stosuje technikę przemilczeń i uników. Odzywają się w niej geny matki - Laury (Beata Rybotycka), która rzadko ma czyste intencje.

Reklama

Joanna nie powie Pawłowi (Rafał Mroczek), że zwolniła się z przychodni i podjęła pracę na uniwersytecie. Nie pochwali się mu że walentynki spędziła w towarzystwie Jana (Bartek Świderski).

Mało tego, okłamie go, że tego wieczora była z Alą (Katarzyna Ptasińska)! Na domiar złego będzie usiłowała nakłonić siostrę Jana, by potwierdziła jej wersję zdarzeń!

Awantura i rozstanie


Tyle, że kłamstwo ma krótkie nogi. Zduński odkryje wszystkie nieprawości żony. Zarzuci, że oszukuje go w każdej sprawie, po czym wyjedzie i nie da znaku życia. Ona poszuka pocieszenia u swojego byłego partnera, Jana. Ich czułe pożegnanie zobaczy Maria (Małgorzata Pieńkowska) i zwróci uwagę synowej na jej niestosowne zachowanie.

- Nie będę rozmawiała o swoim małżeństwie! - odpowie wzburzona Joanna.

Młoda Zduńska dostanie propozycję pracy w Berkeley. Paweł dowie się od Ali, że Jan też tam jedzie. Uda się do niego i... wymierzy mu cios w twarz. Wkrótce po tym dojdzie też do konfrontacji Joanny i Madzi (odc. 926).

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje