Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 368265
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

To już koniec "M jak miłość"?

Pod jednym z instagramowych kadrów na oficjalnym profilu "M jak Miłość" padło pytanie o... koniec serialu! Na zapytanie zaniepokojonej internautki odpowiedzieli administratorzy konta. Jaki los czeka "M jak Miłość" po wakacjach?

Serial "M jak Miłość" zagościł na telewizyjnych ekranach w listopadzie 2000 roku, co oznacza, że w tym roku będzie świętował swoje dwudziestolecie! Przez dwie dekady produkcja podbiła serca wielu widzów, którzy nie wyobrażają sobie zniknięcia "Emki" z telewizyjnych ekranów. Od czasu do czasu w sieci pojawiają się jednak różnego rodzaju informacje sugerujące zakończenie prac na planie "MjM", wzbudzając niepokój wśród fanów. 

Reklama

Ostatnio jedna z internautek postanowiła zaczerpnąć więc wiedzy u źródła i pod jednym z kadrów zamieszczonych na oficjalnym Instagramie "M jak Miłość" zadała pytanie o dalsze losy serialu po wakacjach. "Czy to prawda, że M jak miłość' się skończy?" - zapytała zaniepokojona. 

Co ciekawe, administratorzy oficjalnego konta nie pozostawili fanki bez odpowiedzi, przy okazji rozwiewając wszelkie wątpliwości. Krótkim zaprzeczeniem z pewnością uspokoili sporą część odbiorców zastanawiającą się nad dalszym losem "Emki". Zamiast "czy" fani "M jak Miłość" mogą więc spokojnie zadawać pytanie o to, kiedy "M jak Miłość" pojawi się w TV po wakacjach. 

Według medialnych doniesień nowe odcinki jednego z najpopularniejszych polskich seriali będziemy mogli śledzić od poniedziałku 7 września 2020 roku. Ostatni odcinek "M jak Miłość" przed przerwą w emisji widzowie mogli obejrzeć pod koniec maja. Decyzja ta była podyktowana planowanymi transmisjami w ramach Euro 2020, jednak ostatecznie wydarzenie to zostało odwołane przez pandemię koronawirusa. Czekacie na nowe odcinki "M jak Miłość"? 

Autor: Sabina Obajtek

RMF FM

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje