Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 362443
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

To już 10 lat!

Ekipa serialu "M jak miłość" spędziła kilka tygodni w Kołobrzegu. Za chwilę wraca nad morze - tym razem nie do pracy, ale na spotkanie z fanami.

Lipiec był niezwykle słonecznym i upalnym miesiącem, co sprawiło, że kolejne odcinki "M jak miłość" powstawały błyskawicznie. Podczas gdy większość bohaterów w nowej, jesiennej serii będzie przeżywać rozterki - miłosne, rodzinne, zawodowe - Kinga (Katarzyna Cichopek) i Piotrek (Marcin Mroczek) Zduńscy będą nieprzyzwoicie szczęśliwi, co zobaczymy w odcinkach nakręconych w uroczym Kołobrzegu.

Reklama

Nie ma to jak babskie pogaduszki. Stęsknione za takimi chwilami przyjaciółki Kinga i Mirka (Andżelika Piechowiak) wybrały się nad morze, ale nie będzie im dane długo cieszyć się swobodą. Dołączą do nich Piotrek - mąż Kingi, Kuba i Irek (Przemysław Cypryański i Maciej Jachowski). Podczas gdy Kinga i Piotrek będą upajać się miłością, pozostali przyjaciele staną się niespokojni: spotkana na plaży Cyganka zdradzi im sekrety przyszłości, ale powie też tajemniczo do Kuby i Irka: -Jeden z was znajdzie tu, w Kołobrzegu, miłość swojego życia...

Który z nich spotka wymarzoną kobietę, fani serialu dowiedzą się dopiero jesienią, tymczasem teraz już mogą zaplanować sobie wyjazd do Gdyni, gdzie za kilka dni osobiście będą mogli porozmawiać z odtwórcami głównych ról.

21 sierpnia na IV Zlocie "M jak miłość" pojawią się w Gdyni największe gwiazdy serialu - wśród nich: Teresa Lipowska, Witold Pyrkosz, Małgorzata Pieńkowska, Andrzej Młynarczyk, Dominika Ostałowska, Kasia Cichopek, bracia Marcin i Rafał

Mroczek, i wiele innych serialowych osobistości. Fani będą mogli zrobić sobie z gwiazdami pamiątkowe zdjęcia, porozmawiać, otrzymać autografy, wziąć udział w konkursach i zjeść porcję gigantycznego tortu.

Z jakiej okazji pojawi się tort? Otóż "M jak miłość" obchodzi swoje dziesiąte urodziny - pierwszy odcinek telewizyjna Dwójka wyemitowała jesienią 2000 roku. Organizatorzy zlotu wpadli na pomysł, by przy okazji tego jubileuszu zgromadzić na zlocie rekordową ilość... dziesięciolatków - zaproszą więc na scenę wszystkie dzieci urodzone w 2000 roku. Atrakcji będzie mnóstwo, więc do zobaczenia w Gdyni!

Mostowiakowie w Gdyni!

TVP poinformowała także, że jesienią serial "M jak miłość" będzie nadawany także w środy o 20.45. Tym samym, obok emisji w poniedziałek i wtorek, saga Mostowiaków będzie pojawiać się na antenie stacji trzy razy w tygodniu.

Dowiedz się więcej na temat: M jak miłość

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje