Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 363533
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

To jego partnerka, a nie córka

Do niedawna najważniejszą kobietą w życiu rozwiedzionego od kilku lat Roberta Moskwy była jego 18-letnia córka Paulina. Mówiło się, że gwiazdor "M jak miłość" często pokazuje się z nią na imprezach. Ale jakiś czas temu to się zmieniło i atrakcyjna blondynka, z którą ostatnio jest widywany, to jego młoda partnerka, Patrycja Cieślak.

46-letni artysta spotyka się z nią podobno już od kilku miesięcy. Teraz plotkuje się, że dziewczyna popularnego aktora jest niewiele starsza od jego córki...

Reklama

Czy związek pary ze sporą różnicą wieku przetrwa próbę czasu? Zobaczymy. Na razie wiadomo, że dwudziestokilkuletnia Patrycja jest modelką, ale obecnie pomaga prowadzić firmę Roberta Moskwy – szkołę karate.

Ta dyscyplina sportu jest wielką pasją gwiazdora, który może się pochwalić czarnym pasem. Najwyraźniej jego nowa ukochana dzieli te zainteresowania. Być może właśnie to połączyło ludzi z różnych dekad...

Ciekawe, czy po godzinach trenują wspólnie na macie? Na pewno przy takim mężczyźnie jak Robert Moskwa każda dziewczyna może czuć się bezpiecznie. Nie tylko obroni ją na ulicy, ale też nauczy samoobrony!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje