Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 365091
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Teraz sobie potańczy!

Kacper Kuszewski, czyli Marek Mostowiak z "M jak miłość", pojawi się na parkiecie XIII edycji "Tańca z gwiazdami". On sam nie wie jeszcze, z kim zmierzy się w walce o Kryształową Kulę.

To już niemal pewne! Kacper Kuszewski będzie tańczył! Dowiedzieliśmy się, że aktor bez wahania przyjął propozycję producentów "Tańca z gwiazdami" i już we wrześniu zamierza udowodnić, że jest nie tylko świetnym aktorem, ale też doskonale radzi sobie na parkiecie.

Reklama

Dwa lata temu Kacper Kuszewski był jedną z gwiazd III edycji programu "Jak oni śpiewają". Odniósł ogromny sukces, docierając aż do finału. Tym razem aktor postanowił sprawdzić się w innej dziedzinie.

- Aktorstwo to zawód dający mnóstwo możliwości, a ja chciałbym spróbować w życiu wszystkiego - mówił w wywiadzie.

Taniec to kolejne wyzwanie dla Kacpra, który uwielbia podejmować ryzyko i nie boi się sprawdzać w różnych dziedzinach.

- Pamiętam, że zgadzając się na udział w programie "Jak oni śpiewają", myślałem, że odpadnę jako jeden z pierwszych. Potem cieszyłem się, że jestem w finale. Opłaciło się zaryzykować - śmieje się aktor.

Czy Kacper ma szansę na zwycięstwo w "Tańcu z gwiazdami"? Póki co, nie wiadomo, z kim będzie musiał się zmierzyć w programie. Pewne jest tylko to, że wszystkie gwiazdy serialu "M jak miłość", które występowały w poprzednich edycjach show, zajmowały wysokie miejsca. Być może Kacprowi uda się powtórzyć sukces koleżanki i kolegi z planu - Kasi Cichopek, czyli Kingi Zduńskiej, i Rafała Mroczka, czyli Pawła Zduńskiego - i będzie trzecią gwiazdą "M jak miłość", która sięgnie po Kryształową Kulę.

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Kacper Kuszewski | Taniec z gwiazdami | M jak miłość

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje