Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 367483
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Te małżeństwa spotkał kryzys. Przetrwały go!

Najbardziej medialne pary i małżeństwa są często wzorem dla fanów. Nierzadko bywa, że zazdrościmy im z pozoru ognistego uczucia. Choć wydaje się nam, że nasi ulubieńcy wiodą spokojne i szczęśliwe życie, nie zawsze tak jest. Kryzysy w związkach nie omijają nawet największych gwiazd. Te serialowe aktorki zmierzyły się z poważnymi problemami!

Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan

Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan tworzą parę od 10 lat. Ich wspólne życie niemalże od razu przybrało zawrotnego tempa, bardzo szybko zostali małżeństwem, a także rodzicami. Na początku para długo mieszkała osobno, ze względu na obowiązki zawodowe.

Reklama

Gdy sytuacja się zmieniła, okazało się, że małżonkowie nie radzą sobie pod jednym dachem. Tak naprawdę nie znali wcześniej swoich codziennych zwyczajów i musieli poznawać się na nowo, co nie było łatwe. Do tego dochodziła opieka nad małym dzieckiem. Były nawet momenty, kiedy pojawiały się wątpliwości nad sensem istnienia tego związku.

Jak widać małżeństwo znalazło wspólny język i dzięki córce zawalczyło o swoją rodzinę. "To wszystko było wariackie: my nie wiedzieliśmy, jakimi jesteśmy ludźmi w domu, kto, co lubi, jakie ma upodobania. I wtedy zaczęły się problemy, bo każde z nas przeciągało na swoją stronę. Musieliśmy się sprawdzić jako rodzice, w ogóle jako ludzie, którzy tworzą rodzinę w jednym domu. Było różnie, mieliśmy kryzysy... Ale to, że była Hania, sprawiło, że nie zrezygnowaliśmy z siebie, walczyliśmy" - przyznała Barbara w rozmowie z Katarzyną Burzyńską-Sychowicz.


swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje