Reklama

​Tak mieszka Marcin Mroczek. Rodzinna ostoja

W trakcje pandemii wiele gwiazd wirtualnie otworzyło drzwi swoich domów dla fanów. Instagramy zapełniły się fotografiami z ich własnych czterech kątów. Chwilami z życia prywatnego dzieli się m.in. gwiazdor "M jak miłość", Marcin Mroczek.

Marcin Mroczek największą popularność zdobył dzięki roli w "M jak miłość". Z serialem związany jest od pierwszego odcinka produkcji. Rola w lubianej produkcji wystarczyła, by zdobył ogólnopolską popularność, dużą sympatię widzów i odłożył sporo pieniędzy! Chociaż jego inne role nie przyniosły mu podobnej popularności, to i tak nie ma chyba osoby, która nie znałaby jego twarzy.

Jego życie zawodowe związane jest głównie z Warszawą. Aktor jest w związku z modelką Marleną Muranowicz. Niedawno obchodzili 13. rocznicę poznania, co oczywiście świętowali również na Instagramie. "'13' lat temu poznaliśmy się w miejscu, gdzie często bywaliśmy, choć nigdy wcześniej na siebie nie wpadliśmy. Przypadek czy przeznaczenie? Jak myślisz, Marlena? Pamiętam, że właśnie tak z tobą tańczyłem do białego rana. Czasami tylko M. Jackson wkradł się między wolnymi"- wspominał gwiazdor "M jak miłość". 

Reklama

Pobrali się w 2013 roku i wychowują obecnie dwóch synów - 5-letniego Ignacego oraz Kacpra, który w wakacje skończy 4 lata. Marcin Mroczek tak bardzo zasmakował w ojcostwie, że założył osoby profil na Instagramie "Tata na medal". Można na nim zobaczyć, jak aktor spędza wolne chwile z synami. Rodzina Mroczków mieszka w domu w szeregowej zabudowie, który oddalony jest o kilkanaście kilometrów od centrum Warszawy. Stworzyli tu idealne miejsce dla swojej rodziny.

Dom Mroczka oraz Muranowsicz jest nowoczesny oraz bardzo funkcjonalny. To w nim aktor wraz z rodziną spędzają wiele wspólnych chwil. Dominują w nim ciepłe, jasne barwy. Wnętrze urządzone jest niezwykle przytulnie. Drewniane podłogi doskonale uzupełniają się z jasnymi ścianami. Delikatne barwy dominują również na meblach, które utrzymane są w jasnokremowych tonacjach oraz w szarościach. 

Największym pomieszczeniem mieszkania jest salon. Znajduje się w nim również część jadalniana. Wypocząć można na dużej kanapie. Ogromne wrażenie robi również stylowy kominek. Nic dziwnego, że rodzina aktora uwielbia spędzać tu czas. Z salonu można przejść do otwartej kuchni, której przestrzeń wydzielają szare płytki. Biel kuchennych mebli przełamują czarne blaty i listwy. Przy posiadłości znajduje się również ogród, który w lecie zmienia się w prawdziwy plac zabaw dla dzieci. W ogrodzie często spędzają czas ze znajomymi. Otoczony wysokim żywopłotem zapewnia względną prywatność. swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL