Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 365613
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Szokujący wynik testu

Po wakacjach Mirkę (Andżelika Piechowiak) dopadną mdłości i wahania nastrojów. Kinga (Katarzyna Cichopek) od razu domyśli się, że przyjaciółka jest w ciąży. Poznaj szczegóły!


Reklama


Choć wydawać by się mogło, że Mirka Kwiatkowska należy do kobiet, które doskonale wiedzą, czego w życiu chcą i potrafią sobie wszystko doskonale zaplanować, zaskoczy ją... niechciana ciąża. Test ciążowy, jakiemu podda się w 998. odcinku, czarno na białym pokaże, że prężna bizneswoman za kilka miesięcy urodzi dzidziusia! A przecież ona rozstała się z jego ojcem! Przypomnijmy, że tuż przed wakacjami Irek (Maciej Jachowski) - powodowany zazdrością o Roberta Lubińskiego (Tomasz Borkowski) - zerwał z Kwiatkowską i wyprowadził się z jej mieszkania.

Jak Mirka zareaguje na wiadomość o ciąży?

- To jakaś koszmarna pomyłka! - przerażona zwierzy się Kindze. - Koniecznie muszę powtórzyć ten przeklęty test!

Tyle że wynik drugiego testu również okaże się pozytywny!

Kinga zaś spróbuje przekonać przyjaciółkę, by nie zwlekała i jak najszybciej poinformowała Irka o tym, że zostaną rodzicami. Ostatecznie Podleśny pozna prawdę od... Zduńskiej.

Ciekawe, czy pan Kwiatkowski (Robert Rozmus) ucieszy się na wieść, że jego córka będzie miała dzidziusia z kryminalistą...

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: M jak miłość | seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje