Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 363666
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Szok! Anna w ciąży z Markiem?

Już niedługo Marek Mostowiak (Kacper Kuszewski) z "M jak miłość" będzie musiał wybrać między Ewą (Dominika Kluźniak) a Anną (Tamara Arciuch). Gruszyńska zrobi mu bowiem wielką niespodziankę...

Zdradzamy, że w 979. odcinku "M jak miłość" (emisja w poniedziałek 1 kwietnia) Anna zasugeruje Markowi, że chciałaby mieć z nim dziecko. Mostowiak kategorycznie odmówi. Lecz kiedy Gruszyńska zostanie sama, wyrzuci do kosza tabletki antykoncepcyjne. A potem wybierze się do ginekologa, żeby przygotować się na ciążę.

Reklama

- Nie widzę żadnych przeciwwskazań - oznajmi lekarka Annie, która wieczorem zadzwoni do Marka z zaproszeniem na kolację.

Tyle że Mostowiak tym razem da jej kosza. Wybierze bowiem spotkanie z Ewą, która przyzna mu się, że po pocałunku z nim potrzebowała czasu.

- Ja też musiałem ochłonąć, ale ten pocałunek sprawił mi przyjemność - wyzna Mostowiak.

Mostowiak spełni pragnienie Ewy i pójdzie z nią do opery. Wcześniej oznajmi jej, że ją lubi. Podczas spektaklu... zaśnie, co rozbawi Ewę do łez. Po wyjściu z teatru Marek znów pocałuje Szeflerową. Jak na ironię, zobaczy to Anna, która przyjedzie autem pod operę, bo o randce Marka dowie się od Uli (Iga Krefft).

Tymczasem Gruszyńska kupi w aptece test ciążowy i zacznie rozglądać się za ubrankami dla niemowlaka. Następnie przyjedzie do Grabiny, ale nie zastanie Marka.

Ciekawe, co planuje mu powiedzieć?

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama