Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 362443
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Szczęśliwe dzięki... serialom!

Obie są utalentowanymi i pięknymi aktorkami. Obie grają w serialu "M jak miłość" i obie wystąpiły w "Na dobre i na złe". Ale to nie wszystko, co je łączy!

Anna Dereszowska, czyli Sandra Matuszewska z "M jak miłość", i Andżelika Piechowiak, czyli Mirka Kwiatkowska z "M jak miłość", choć pewnie same nie zdają sobie z tego sprawy, mają ze sobą wiele wspólnego. Nie chodzi tylko o to, że grają w tym samym serialu, że ukończyły tę samą Akademię Teatralną, że są pięknymi trzydziestolatkami.

Reklama

Obie aktorki są też szczęśliwie zakochane. I obie swoje drugie połówki poznały na planie seriali, w których grały.

Andżelika Piechowiak związana jest z Michałem Lesieniem, czyli Arkadiuszem Nowackim z "M jak miłość". Uczucie między nimi wybuchło podczas wspólnej pracy przy produkcji serialu "Lokatorzy". Z kolei Anna Dereszowska zakochała się w Piotrze Grabowskim, czyli Borysie Saczewiczu z "Barw szczęścia", kiedy oboje grali w "Tajemnicy Twierdzy Szyfrów". Obie aktorki nie bez przyczyny żartują czasem, że seriale zmieniły ich życie i uczyniły je szczęśliwymi.

Znaleźliśmy w biografiach Anny Dereszowskiej i Andżeliki Piechowiak jeszcze jedną wspólną rzecz - obie debiutowały na ekranach epizodycznymi rólkami w serialu "Klan". Występ w "Klanie" okazał się dla nich przepustką do kariery! W najpopularniejszej polskiej telenoweli Anna Dereszowska wcieliła się na początku swojej aktorskiej drogi we fryzjerkę Marysię, a Andżelika Piechowiak zagrała Jolę z warsztatów dla początkujących dramaturgów.

Pamiętacie Anię i Andżelikę z ich występów w "Klanie"?

"W Świecie Seriali możecie przypomnieć sobie ich losy czytając streszczenia odcinków "M jak miłość".

Dowiedz się więcej na temat: Anna Dereszowska | Andżelika Piechowiak

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje