Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 363629
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Szczęśliwa siódemka

Czyli serialowe wydarzenia którymi żyliśmy przez cały 2009 rok! Miniony rok obfitował w dramatyczne zwroty akcji, które wstrząsnęły życiem serialowych bohaterów. Oto nasza skromna lista.

"M jak miłość"

Reklama

Grażyna uwiodła Marka

Nareszcie dopięła swego - Marek wpadł w zastawioną przez Grażynę "pułapkę". Platoniczna fascynacja przeobraziła się w gorący romans. Jeśli jednak Mostowiak myślał, że kilka erotycznych spotkań w motelu załatwi sprawę, to się grubo mylił. Popełnił błąd, nie doceniając Grażyny. Jego kochanka ma jaja i przed niczym się nie cofnie. Nawet przed szantażem. Czy zmusi Marka do rozwodu z Hanką? A może Tomkowi rozwiąże się język i to on zapobiegnie rodzinnej tragedii?

Para cały czas czuła do siebie miętę:


"BrzydUla"

Cmok w bok Dobrzańskiego

Pierwszy pocałunek Uli i Marka zelektryzował wszystkich BrzydUlomaniaków. Ulka, chcąc pocieszyć szefa (Paulina postanowiła oddać swoje udziały w firmie Aleksowi), całuje go. Niewinny całus dał początek prawdziwej miłości, która była zaskoczeniem nie tylko dla nich. Bo jak można pokochać brzydulę? Ano można...

Chwila słabości i miękną kolana (ale więdną uszy, o ile wideo ciekawe, ze ścieżką dźwiękową jest gorzej):"39 i pół"

Zwariowany ojciec i... dziadek

Darka Jankowskiego nie sposób było określić mianem przeciętnego czterdziestolatka. Ten nieodpowiedzialny duży chłopiec notorycznie wpadał z deszczu pod rynnę. Czy narodziny drugiej córki i wnuka zmienią go w dojrzałego mężczyznę w średnim wieku? Niedoczekanie...

Rockandrollowy styl życia?:"Ranczo"

Lucy obejmuje rządy w Wilkowyjach

4. seria popularnego serialu zaczęła się ekscytująco. A to za sprawą księdza, który połączył węzłem małżeńskim jednocześnie aż trzy pary. Koniec serii również był zaskakujący. Wójt Paweł musiał ustąpić stołka swojemu następcy - kobiecie!

Feminizm górą:"Niania"

Frania została panią Skalską!

Spełniło się najskrytsze marzenie Frani Maj. Po trzech latach matrymonialnych podchodów, Skalski poprosił ją o rękę. A droga do jego serca nie była usłana różami. Przebojowa Frania musiała pokonać wiele przeszkód. W końcu sen Kopciuszka spełnił się. Oprócz tego, że Frania usidliła Maksa, to jeszcze urodziła mu bliźnięta! Z taką gromadką nie można się nudzić.

Pomoc domowa na salonach:"BrzydUla"

Metamorfoza Uli


W to, że pod wielkimi, niemodnymi okularami i pod babcinymi sweterkami kryje się prawdziwe piękno, mało kto w Febo&Dobrzański wierzył - i to nas nie dziwi. Ale, że sam mistrz Pshemko postanowił przeistoczyć poczwarkę w motyla - zaskakujące! Korzystając z pomocy profesjonalistów upodobnił Ulę - chciał nie chciał - do... Pauliny. Całe szczęście, podobną mają tylko zawartość szafy.

Koniec brzydkiego kaczątka!"Londyńczycy"

Najpierw dziecko, potem ślub

Gdy Mariola zorientowała się, że Darek nie jest Szkotem, tylko rodakiem z Sokółki, była już w nieplanowanej ciąży. Ich znajomość nie zakończyła się jednak rozstaniem, tylko miała swój finał przed ołtarzem.

Miłosne perypetie polskich emigrantów (czołówka):


Zgadzasz się z plebiscytem? Wypowiedź się na FORUM.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje