Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 367458
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Świetny materiał na... serial

Anna Dereszowska, czyli Sandra Matuszewska z "M jak miłość", jest pierwszą polską aktorką, która wzięła udział w projekcie "Audiobooki ready-to-use".

Projekt "Audiobooki ready-to-use" polega na dystrybucji "książek do słuchania" od razu wgranych na proste odtwarzacze mp3 z wbudowanymi słuchawkami, czyli gotowych do słuchania zaraz po rozpakowaniu pudełka z odtwarzaczem. Pierwszą książką, która w tej formie trafia właśnie na rynek, jest powieść "Ciepła głód" Katarzyny Błeszyńskiej. Nagrania jej podjęła się jedna z najzdolniejszych i najpiękniejszych polskich aktorek - Anna Dereszowska.

Reklama

Anna Dereszowska nie kryje, że powieść "Ciepła głód" spodobała jej się i wciągnęła już od pierwszych stron. Bez wahania zgodziła się nagrać ją dla tych, którzy wolą słuchać niż czytać. Interpretacja Anny Dereszowskiej nadała powieści Katarzyny Błeszyńskiej dodatkowego uroku, a sama aktorka uważa, że książka i audiobook będą najgorętszymi premierami tego lata.

Powieścią "Ciepła głód" zainteresowała się też Katarzyna Kalicińska, producentka serialowej sagi "Dom nad rozlewiskiem", "Miłość nad rozlewiskiem" i "Życie nad rozlewiskiem". Dowiedzieliśmy się, że podjęła już działania zmierzające do zrealizowania serialu na podstawie książki.

- To po prostu fantastyczny materiał na serial - mówi Kalicińska.

"Ciepła głód" to opowieść o grupie trzydziestolatków, których życie zdominowała walka o karierę. Goniąc za lepszą pracą i pieniędzmi, zapominają o swoich ideałach i, mimo kolejnych super samochodów i kolejnych zaliczonych partnerów, wciąż odczuwają... głód ciepła i są przerażająco samotni. Akcja rozgrywa się w świecie gwiazd show biznesu i śledzących każdy ich krok mediów. Zdradzamy, że główną bohaterką jest Alicja - sławna piosenkarka mająca wszystko, o czym można marzyć: udaną karierę, wielkie pieniądze, piękną willę i ogromną popularność.

Być może w serialu, który na podstawie powieści "Ciepła głód" zamierza wyprodukować Katarzyna Kalicińska, Alicję zagra właśnie Anna Dereszowska.

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Anna Dereszowska | M jak miłość

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje