Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 366381
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Straci dla niej głowę

W szpony Eweliny (Maja Bohosiewicz) wpadnie nie tylko Grażyna (Bożena Stachura), ale również Paweł (Rafał Mroczek). Wyląduje z nim nawet w łóżku!

Do pierwszego spotkania Eweliny i Pawła dojdzie przez przypadek. Podająca się za pielęgniarkę dziewczyna bezmyślnie wsiądzie za kółko w eleganckiej sukience i butach na wysokiej szpilce.

Reklama

I właśnie przez obcasy straci panowanie nad kierownicą. Los sprawi, że tą samą drogą akurat będzie przejeżdżał Zduński.

Zatrzyma się i udzieli pomocy Ewelinie. A potem zaprosi ją na kawę i zacznie czarować.

- Zostań moją modelką! - zaproponuje.

Ewelina będzie wręcz zachwycona. A po powrocie do Gródka pochwali się Marii (Małgorzata Pieńkowska) - nie wiedząc, że to matka Pawła - że zakochała się od pierwszego wejrzenia.

Potem zaprosi Zduńskiego na drinka. W klubie zaproponuje mu, by wyjechał razem z nią do Anglii. Wcześniej Paweł przyjmie jej zaproszenie do sypialni...

Zakochana po uszy Ola (Anna Karczmarczyk) zorientuje się, że Paweł kogoś ma. Tym bardziej że Ewelina przyjdzie do niego do Oazy.

- Nie ma go i nie będzie! - skłamie Malinowska.

Później już w mieszkaniu Zduńskiego znajdzie sweter Eweliny. Wtedy zda sobie sprawę, że jest już za późno. To ją załamie.

W nerwach rozpłacze się, a następnie skasuje z komputera Zduńskiego wszystkie zdjęcia rywalki. Potem zdecyduje się wygarnąć Pawłowi prawdę w oczy.

- Straciłeś głowę dla pierwszej kusej spódniczki, jaką zobaczyłeś! To obrzydliwe!

aim

Świat Seriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje