Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 362460
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Stara miłość nie rdzewieje?

Małgosia (Joanna Koroniewska) odkryje, że Tomek (Andrzej Młynarczyk) zarezerwował weekend w SPA. Czy wyjedzie tam z Agnieszką (Magdalena Walach)?

Reklama

Chodakowska od dawna nie może poradzić sobie z zazdrością o obecność Agnieszki Olszewskiej w życiu jej męża Tomka. Czuje i widzi, że Chodakowski ma wyjątkową słabość do swojej dawnej ukochanej.

Nieustannie się nią interesuje, pomaga jej i wspiera w trudnych chwilach. Małgosia podejrzewa, że to, co łączy Tomka i Agnieszkę, to coś znacznie więcej niż przyjaźń...

Z kim na weekend?

Gdy Małgosia odkryje, że Tomek zarezerwował weekend w SPA dla dwóch osób, będzie pewna na sto procent, że mąż wybiera się tam z Agnieszką. Rozżalona opowie o swoich podejrzeniach Michałowi Łagodzie (Paweł Okraska). Były mąż poradzi jej, by otwarcie z rywalką porozmawiała. Chodakowska weźmie sobie tę radę do serca i rzeczywiście postanowi spotkać się z Olszewską.

- No coś ty! Ja i Tomek jesteśmy po prostu przyjaciółmi! - zaprzeczy wszystkiemu Agnieszka.

- Możesz być spokojna. Naprawdę nie mamy żadnego romansu! A Tomek w końcu wyzna żonie, że weekend w SPA to niespodzianka, którą przygotował specjalnie dla Małgosi. Jak na ironię losu, po rozmowie Małgosi z Agnieszką dojdzie do niecodziennego spotkania Olszewskiej i Tomka w parku.

- Przemyślałam sobie dokładnie swoje postępowanie i zrozumiałam wszystkie błędy, jakie popełniłam - oznajmi Agnieszka Chodakowskiemu.

- Odtąd będę traktować cię już tylko jako przyjaciela. Tomek przystanie na jej propozycję, ale po kilku kieliszkach wypitych z Andrzejem Budzyńskim (Krystian Wieczorek) znów pojawi się u Olszewskiej. Po chwili zaczną się namiętnie całować...

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje