Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 365159
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Spotkali się po 20 latach

Każda miłość jest pierwsza. Krystyna Filarska (Hanna Mikuć) i Wojciech Marszałek (Emilian Kamiński) to doskonały przykład na to, że kobieta z przeszłością i mężczyzna po przejściach mogą być jednak szczęśliwi.

Oboje są po rozwodach i mają dorosłe już córki. Ona jest mamą Kingi Zduńskiej (Katarzyna Cichopek), on - Madzi Marszałek (Anna Mucha). Można powiedzieć, że to właśnie one ich połączyły. Pierwszy raz spotkali się bowiem "u dzieci" na Deszczowej. I - co tu dużo mówić - od razu wpadli sobie w oko. Pan Marszałek coraz intensywniej zaczął smalić cholewki do Filarskiej. Rozhulał się romantycznie - śpiewał i grał na gitarze...

Reklama

"Jestem oczarowana jego głosem - mówi z uśmiechem Hanna Mikuć. - Emilian to fajny kolega, dowcipny człowiek, który zawsze ma coś ciekawego do powiedzenia. Spotkaliśmy się po wielu latach właśnie na planie 'M jak Miłość'. Ponad 20 lat temu graliśmy razem w bajce dla dzieci królewnę i królewicza. Teraz znów los nas połączył, ale dopiero się okaże, co z tego serialowego flirtu wyjdzie".

My już wiemy, że ich miłość ma wszelkie podstawy, aby zakończyć się jak w bajce... Tymczasem zakochana para wybrała się w odwiedziny do innej zakochanej pary - Marii i Artura Rogowskich - gdzie w ogrodowej altance miło i radośnie spędzili czas, jedząc i gwarząc. Nie ma wątpliwości - są szczęśliwi! A czy pójdą w ślady swych przyjaciół i zalegalizują związek, przekonamy się już jesienią, kiedy ruszy 10 już sezon "M jak miłość".

AKPA/INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje