M jak miłość

Ocena
serialu
9,4
Super
Ocen: 390247
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Śmierć w "M jak miłość": Co stanie się z bohaterem granym przez Emiliana Kamińskiego?

Śmierć Emiliana Kamińskiego w grudniu 2022 roku wywołała falę smutku wśród widzów "M jak miłość". Aktor przez długi czas wcielał się w Wojciecha Marszałka, który cieszył się sympatią fanów produkcji. Dopiero teraz ujawniono, jak scenarzyści postanowili zakończyć wątek tego bohatera.

"M jak miłość": Pożegnanie z Emilianem Kamińskim. Jak umrze Wojtek Marszałek?

Niespodziewany koniec sezonu "M jak miłość" zmartwił widzów. Ostatni odcinek przed wakacjami odbiorcy mogli zobaczyć 23 maja, a nie - jak wcześniej zakładali fani - 30 maja.

Kiedy będzie można oglądać nowe odcinki "M jak miłość" po wakacjach? Już wiadomo, że serial wrócili na antenę 28 sierpnia.

Opisy i streszczenia dostępne w sieci wskazują na to, że po wakacyjnej przerwie w serialu będzie się działo!

Podczas gdy Piotr Zduński (Marcin Mroczek) będzie walczył o powrót do zdrowia, jego mama Maria otrzyma tragiczne wieści. Pielęgniarka odbierze telefon od załamanej Krystyny (Hanna Mikuć), która wyzna Rogowskiej, że ojciec Magdy (Anna Mucha) nie żyje.

Reklama

Jak podaje portal Plejada, w 1736. odcinku "M jak miłość" Maria usłyszy od Krysi, że Wojciech Marszałek (Emilian Kamiński) zmarł podczas ich pobytu w sanatorium. Nagła śmierć mężczyzny wstrząśnie mamą Piotra i Pawła (Rafał Mroczek), która spełni prośbę wdowy i przekaże smutną wiadomość Magdzie: córce Marszałka. Budzyńska nie będzie mogła sobie wybaczyć, że nie zdołała pożegnać się z ukochanym tatą.

Emilina Kamiński nie żyje. Tak pożegnali go twórcy "M jak miłość"

Śmierć Wojtka w "M jak miłość" to rozwiązanie, po jakie sięgnęli scenarzyści produkcji w związku ze śmiercią Emiliana Kamińskiego. Wybitny aktor zmarł 26 grudnia zeszłego roku w wieku 70 lat.

Informacja o odejściu Kamińskiego wstrząsnęła produkcją "M jak miłość". Serialowi twórcy oddali mu hołd, publikując wspomnieniowe wpisy.

"Drodzy widzowie, z ogromnym smutkiem zawiadamiamy, że (...) po długiej chorobie odszedł nasz przyjaciel, wielki aktor, Emilian Kamiński. Rodzinie i bliskim składamy najszczersze wyrazy współczucia" - napisano na oficjalnym profilu "Mjm" w dniu śmierci artysty.

INTERIA/RMF
Dowiedz się więcej na temat: M jak miłość | Emilian Kamiński

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy