Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 365075
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Ślubne szaty

22 lutego Kinga i Piotr Zduńscy bohaterowie "M jak miłość", staną na ślubnym kobiercu. Sprawdź, w czym państwo młodzi wystąpią przed ołtarzem!

Zdradzamy, że na ślubie kościelnym Kinga Zduńska wystąpi w gorsecie połączonym z długą spódnicą. Na głowę założy welon sięgający lekko za ramiona.

Reklama

"Kostium Kingi powstał z dwóch sukienek - pierwsza już wcześniej została przygotowana dla Madzi Madzi Marszałek (Anna Mucha - przyp. red.), drugą zaś kupiłyśmy specjalnie na tę uroczystość" - zdradza Elżbieta Radke, kostiumolog "M jak miłość". "Przygotowanie kreacji ślubnej dla panny młodej trwało blisko dziesięć godzin. Razem z moją asystentką dokonałyśmy przeróbek, a na całość naszyłyśmy błyszczące koraliki".

Pan młody będzie wyglądał równie uroczyście. Założy stalowo-szary garnitur, krawat w tym samym kolorze oraz białą koszulę.

"Piotrek będzie prezentował się klasycznie i młodzieżowo" - zapowiada Elżbieta Radke. "W serialu ubierze się w swój stary garnitur, ponieważ nie będzie go stać na nowy. W rzeczywistości jednak zakupiłyśmy go specjalnie na ślub".


ŚwiatSeriali.pl on Facebook

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje