Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 364387
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Single i remiksy z Muchą i Żurkiem

Anna Mucha i Lesław Żurek, czyli Magda Marszałek z "M jak miłość" i Maciej Błoński z "Przepisu na życie", będą gwiazdami najbliższej premiery w warszawskim Teatrze Capitol. Zagrają we współczesnej farsie o rozterkach... singli!Anna Mucha nigdy nie kryła, że praca w teatrze jest jej wielkim marzeniem. Co prawda w 2008 roku zagrała w "Ostatnim Żydzie w Europie" na scenie Teatru Na Woli, ale na udziale w tym przedstawieniu skończyła się jej przygoda z teatrem.

Reklama

Ania miała w planach role w kolejnych sztukach, ale wszystkie projekty, w których miała wziąć udział, albo nie zostały w ogóle zrealizowane, albo zostały zrealizowane z innymi aktorkami. Również monodram o macierzyństwie przygotowywany przez Anię nie doczekał się realizacji.


Tym razem, co potwierdzili w rozmowie z nami pracownicy działu PR Teatru Capitol, Anna Mucha wreszcie będzie miała szansę udowodnić, że na scenie czuje się równie swobodnie jak przed kamerą. W dodatku zagra u boku jednego z najlepszych polskich aktorów młodego pokolenia Lesława Żurka.

Bywalcy stołecznych teatrów z pewnością widzieli go w spektaklu "Motyle są wolne" w teatrze Kamienica i w "Wariatce" w nieistniejącym już Teatrze Bajka.


Zdradzamy, że sztuka "Single i remiksy" z udziałem Muchy i Żurka będzie współczesną polską farsą o życiu samotnych młodych ludzi szukających wielkiej miłości i szczęścia. Ania i Lesław lada moment rozpoczną próby do spektaklu, który wejdzie na afisz Capitolu najprawdopodobniej pod koniec września.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje