Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 365139
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Show-biznes nie ma przed nią żadnych tajemnic

Anna Wendzikowska, czyli Monika Ochman z "M jak miłość", jest nie tylko aktorką, ale również dziennikarką, przed którą polski i światowy show-biznes nie ma żadnych tajemnic. To, co słychać na tzw. salonach, Ania relacjonuje w programie "O tym się mówi" na antenie TVN Style.


Reklama

Anna Wendzikowska od kilku lat współpracuje jako dziennikarka z telewizją TVN - przeprowadza wywiady z największymi gwiazdami Hollywood, które emitowane są w piątkowych wydaniach "Dzień Dobry TVN" i ma własny program w TVN Style poświęcony temu, co dzieje się w polskim i światowym show-biznesie. "O tym się mówi" Ani Wendzikowskiej właśnie wraca na antenę po wakacyjnej przerwie...

"Olivier Janiak w spódnicy" - tak często nazywana jest Anna Wendzikowska od czasu, gdy jej program po raz pierwszy pojawił się na antenie. Ania zajmuje się w "O tym się mówi" wszystkim tym, o czym plotkuje się na "salonach" i o wszystkich tych, którzy brylują na czerwonych dywanach, przeprowadza relacje z najważniejszych premier filmowych, pokazów mody i imprez z udziałem znanych osób, odwiedza z kamerą plany zdjęciowe, odsłania kulisy produkcji telewizyjnych, rozmawia z zagranicznymi gwiazdami.

- Nie mogę się już doczekać, by znów być z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieje się coś interesującego - mówi Anna Wendzikowska.

Przypomnijmy, że program "O tym się mówi" nie jest poświęcony wyłącznie ploteczkom  na temat celebrytów i relacjom z imprez z ich udziałem. Ania i jej ekipa nie zapominają też o ważnych akcjach społecznych i charytatywnych, które nagłaśniają i wspierają. W poprzednich sezonach "O tym się mówi" sporo miejsca i uwagi poświęcono kampaniom na rzecz profilaktyki nowotworowej, aukcjom dla chorych i osieroconych dzieci. W nowych odcinkach programu Anny Wendzikowskiej również poruszane będą bardzo ważne i ważkie tematy.

"O tym się mówi" oglądać można na antenie TVN Style w niedziele o godzinie 12.35. Start 1 września.

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: M jak miłość | seriale | Anna Wendzikowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama