Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 367799
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Samobójstwo w Gródku?

Grażyna zraniona przez Marka postanawia się zabić.

Romans Grażyny (Bożena Stachura) i Marka (Kacper Kuszewski) nie ma już przed sobą przyszłości. Marek coraz gorzej czuje się w tym związku. Nie chce dłużej się ukrywać i żyć w strachu, że rodzina pozna jego sekret. Unika kochanki, szuka wymówek,kłamie. I zostanie zdemaskowany.

Reklama

"Co ty robisz?Okłamujesz nie tylko Hankę, ale mnie też?" - zapyta go rozczrowana i zła Grażyna.

Dlaczego? Mostowiak przyparty do muru wyzna w końcu prawdę.

Powie, że nie potrafi prowadzić podwójnego życia. Nie nadaje się do tego. To za duży stres. Oświadczy, że już nie będą się spotykać. Jednak nie doceni zaangażowania Grażyny.

Kochanka nie zgodzi się na zerwanie. By zatrzymać Marka, będzie gotowa na wszystko, nawet na szantaż.

"Jeśli mnie zostawisz… Zabiję się! Mówię serio. Zrobię to! Słyszysz?" - zagrozi.Tego już za dużo dla Marka. I tak jest kłębkiem nerwów. Za wszelką cenę będzie chciał uniknąć kolejnego spotkania. Przez internet powiadomi Grażynę, że definitywnie kończy romans. Porzucona kochanka postanowi się zemścić i dotrzymać słowa rzuconego w chwili emocji.A przynajmniej na pozór dotrzymać. Skoro Marek chciał uniknąć skandalu, to będzie miał gigantyczny skandal.

Grażyna postanowi upozorować próbę samobójstwa. Sprawdzi, jak szybko działają leki na sen, po czym umówi się z mężem na kolację. Połknie tabletki, pewna, że zostanie odnaleziona, zanim zagrozi jej prawdziwe niebezpieczeństwo.

Ale mąż dotrze do domu z opóźnieniem, bo po drodze zepsuje mu się auto… Jaką cenę zapłaci Grażyna za próbę skompromitowania Marka?

Kolejną bohaterką, którą czekają kłopoty, okaże Sandra (Anna Dereszowska). Odnajdą ją znajomi,których nie chciała już nigdy oglądać. Miała nadzieję,że wystarczy wyjechać z Dublina, by zatrzeć za sobą ślady. Tymczasem Dariusz (Ziemowit Wasielewski) przyjedzie za nią z Irlandii do Polski.

Zażąda zwrotu dawnych długów. I zagrozi, że jest gotów na wszystko. Sandra będzie doskonale wiedziała, że jego słowa trzeba traktować poważnie. To złodziej i szantażysta.

Tele Tydzień

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama