Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 365623
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Rusza w Polskę, by inspirować młode mamy!

Katarzyna Cichopek, czyli Kinga Zduńska z "M jak miłość", już we wrześniu zamierza wyruszyć w Polskę, by spotykać się z kobietami w ciąży oraz z młodymi mami i uczyć je, jak być sexy!


Katarzyna Cichopek chce inspirować mamy w całej Polsce! Szykuje się właśnie do cyklu spotkań pod hasłem "Mamy sexy mamy", podczas których w różnych miejscowościach w kraju spotykać się będzie z paniami, które lada moment zostaną lub właśnie zostały matkami...

Reklama

Uczestniczki prowadzonych przez Kasię szkoleń dowiedzą się m.in. jak być uśmiechniętą i szczęśliwą mamą, jak godzić ciążę i wychowanie dziecka z pracą zawodową, jak znajdować czas na spełnianie własnych marzeń i na życie towarzyskie, jak odzyskać po ciąży do idealną figurę. 

Kasia, która - przypomnijmy - jest absolwentką Wydziału Psychologii warszawskiej Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej, poruszać będzie również podczas spotkań z Polkami sprawy, o których zazwyczaj nie rozmawia się głośno - choćby kwestię tego, jak w czasie ciąży i tuż po urodzeniu dziecka radzić sobie z... seksem.

Wstęp na szkolenia prowadzone przez gwiazdę "M jak miłość" będzie bezpłatny, a każda z uczestniczek może liczyć na miły prezent od Kasi i firmy "Kupiec", z którą aktorka współpracuje przy projekcie "Mamy sexy mamy".

- Postanowiłam wykorzystać moje doświadczenia jako mamy i osoby, która się ciągle zmaga z godzeniem różnych obowiązków, by przygotować cykl szkoleń dla kobiet w ciąży i mam chcących mądrze zadbać o siebie i swoje dzieci - mówi Katarzyna Cichopek, dodając, że jej marzeniem jest dotrzeć przede wszystkim do pań, które mieszkają w małych miejscowościach.

- Zaczynamy 8 września w Koninie - anonsuje Kasia, której w realizacji projektu "Mamy sexy mamy" pomaga Andżelika Piechowiak, czyli Mirka Kwiatkowska z "M jak miłość".

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: M jak miłość | seriale | Katarzyna Cichopek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje