Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 363666
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Rowerem na wakacje!

Jak najlepiej spędzać wakacje? Tamara Arciuch, czyli Anna Gruszyńska z "M jak miłość" zdradza swoje plany. A my zdradzamy, co wydarzy się u jej bohaterki w kolejnym sezonie serialu!

 

Na skarpie - i na rowerze!

Reklama

- Lubimy pojechać do Kazimierza albo w nasze ustronne miejsce nad zalewem Wiślanym. Kilka lat temu odkryliśmy Płock - urocze miasto, położone na skarpie, z przepięknym bulwarem i cudowną Starówką - mówi gwiazda w wywiadzie dla magazynu "Kobieta i życie".  

- W Warszawie z kolei, w wolne od pracy weekendy, uwielbiamy wspólne rowerowe wycieczki. Michaś (syn aktorki - przyp.red.) ma swój rowerek bez pedałów, na którym odpycha się nóżkami, a my podążamy za nim - dorzuca z uśmiechem aktorka.

A co wydarzy się u serialowej Anny po wakacjach? Uwaga, spoilery!

Marek (Kacper Kuszewski) wciąż nie będzie umiał wybrać, która z kobiet jest dla niego ważniejsza: Anna (Tamara Arciuch) czy Ewa (Dominika Kluźniak)... Choć Mostowiak spędzi w końcu gorącą noc z córką Kolędy, nadal będzie myślał o Gruszyńskiej.

Tymczasem Anna, która już dawno wyznała Markowi, że chce mieć z nim dziecko, znów spróbuje ten plan wcielić w życie. Jak wynika ze zwiastuna nowego sezonu, kobieta zasugeruje Mostowiakowi, że jest z nim w ciąży.

- Miałaś się zabezpieczać... - powie Marek z wyrzutem.

Na razie nie wiadomo, czy ciąża Anny jest prawdziwa czy też jest kolejnym pretekstem do usidlenia Marka... O tym przekonamy się dopiero po wakacjach.

Dowiedz się więcej na temat: M jak miłość | seriale | Kacper Kuszewski | Tamara Arciuch

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama