Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 363010
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Romans z konsekwencjami

Mecenas Budzyński (Krystian Wieczorek) zdradzi Martę (Dominika Ostałowska) z Agnieszką (Magdalena Walach). Efekt? Kochanka zajdzie z nim w ciążę!

Pani prokurator od dawna marzy o dziecku. Pod uwagę bierze nawet samotne macierzyństwo. Uważa, że jedynie potomek jest w stanie nadać sens jej pustemu życiu. Los sprawi, że w walentynkowy wieczór do drzwi mieszkania Agnieszki Olszewskiej zapuka... przyszły ojciec jej dziecka.

Reklama

Oczywiście w tym momencie ani ona, ani on absolutnie nie będą tego świadomi.

Seks po alkoholu

Andrzej Budzyński pojawi się u Agnieszki na prośbę zakochanego w niej Adama Wernera (Jacek Kopczyński). – Przyszedłem jako posłaniec – poinformuje w progu Budzyński.

– Przyniosłem walentynkowy prezent od Adama, który nie mógł pojawić się osobiście, bo leży w szpitalu ze złamaną nogą. Budzyński będzie pod wpływem alkoholu – wypił parę setek po kolejnej kłótni z Martą. Nawet nie zauważy, kiedy znajdzie się w łóżku z Agnieszką. Ona sama będzie potem przerażona tym, do czego doprowadziła.

Wyrzuty sumienia

Po skoku w bok Budzyńskim zaczną targać potworne wyrzuty sumienia. Czym się to objawi? Nagle zrobi się wyjątkowo miły, wręcz słodki dla Marty. Będzie obsypywał ją kwiatami i miłosnymi SMS-ami. Mało tego: bez konsultacji z ukochaną opłaci ich wesele w ekskluzywnym pałacyku pod Warszawą.

– To najpiękniejsze chwile w moim życiu – oświadczy Marta.

– Po raz pierwszy czuję się adorowana i rozpieszczana. Jak na ironię, Piotrek Zduński (Marcin Mroczek) wyzna Budzyńskiemu, że podziwia go za to, jak potrafi być odporny na wdzięki pięknych kobiet. Będzie miał na myśli seksowną Monikę (Anna Wendzikowska). Tymczasem po nocy spędzonej z Budzyńskim, Agnieszka wyjedzie na urlop. Tak jak on, wolałaby, żeby to zdarzenie w ogóle nie miało miejsca. Niestety, nie będzie to możliwe. Powód? Agnieszkę dopadną mdłości. Kupiony w aptece test potwierdzi najgorsze przypuszczenia pani prokurator: wynik pozytywny. Agnieszka jest w ciąży!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje