Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 362443
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Rogowscy jadą do Norwegii!

Marysia i Artur Rogowscy (Małgorzata Pieńkowska i Robert Moskwa) zgodnie z planem przeniosą się na stałe do Trondheim. Poznaj kulisy ich wyjazdu do Norwegii!

Przypomnijmy, że kilka miesięcy temu Małgorzata Pieńkowska zapragnęła diametralnych zmian w swoim życiu zawodowym i po 11. latach pracy na planie "M jak miłość" postanowiła definitywnie rozstać się z serialem. I to właśnie z tego powodu scenarzyści najpopularniejszej telenoweli wyślą ją i jej męża do Norwegii.

Reklama

Zdradzamy, że do wyjazdu Rogowskich dojdzie w 946. odcinku sagi rodu Mostowiaków (emisja we wtorek 13 listopada). Przychodnia zostanie sprzedana razem z domem Rogowskich, którzy znajdą zatrudnienie w prywatnej klinice i domu pogodnej starości w Trondheim, czyli w tej samej miejscowości, w której mieszka siostra Artura.

Wzruszające pożegnanie


Przed wyjazdem Rogowscy pożegnają się oczywiście z rodziną. Barbara (Teresa Lipowska) będzie im życzyła, by ułożyli sobie szczęśliwie życie w Norwegii, która jest dla nich wielką szansą. Siostry Małgosia (Joanna Koroniewska) i Marta (Dominika Ostałowska) zaś stwierdzą, że zazdroszczą Marysi czekających ją doświadczeń. Ona poprosi je, by troskliwie opiekowały się rodzicami.

Niezwykle wzruszające okaże się pożegnanie Marysi z Lucjanem (Witold Pyrkosz).

- Dziękuję Ci, tato, że nigdy nie dałeś mi odczuć, że nie jestem Twoją biologiczną córką - powie Rogowska.

- Tak naprawdę to właśnie Ty na dobre połączyłaś mnie z Barbarą - usłyszy Marysia w odpowiedzi od ojczyma.

Zaraz po swoim wyjeździe Rogowscy przekażą Barbarze i Lucjanowi bilety na rejs po norweskich fiordach. Lucjan oświadczy, że nie wybiera się w żadną podróż i będzie chciał oddać prezent. W końcu szczerze przyzna, że nijak nie może pogodzić się z wyjazdem córki. Zadzwoni do Marysi, by jej powiedzieć, że tęskni bardziej, niż przypuszczał.

- Ja też za Wami tęsknię, dlatego proszę, abyście przyjechali z mamą do Trondheim.

Czy Barbara i Lucjan zdecydują się na podróż do  Trondheim?


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje