M jak miłość

Ocena
serialu
9,9
Super
Ocen: 348994
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Rodzina się powiększy

Ewa Gorzelak niedługo po raz trzeci zostanie mamą. Aktorka z dumą prezentuje brzuch i promienieje szczęściem, mimo że wie, jaką cenę może mieć macierzyństwo.

Dorota z "M jak miłość" nie ma szczęścia do mężczyzn. Rozczarowują ją i oszukują... Także jej obecny partner, Marek Lewicki (Krzysztof Stelmaszyk), nie jest święty - ukrywał przed nią liczne romanse i nieślubne dzieci. Na szczęście wcielająca się w Dorotę Ewa Gorzelak nie ma takich zmartwień. Może się nawet czuć wyróżniona przez los.

Reklama

Dziecko w drodze

Szczęśliwa mężatka i matka dwóch synów wkrótce urodzi dziewczynkę! - Chłopcy deklarują, że będą się siostrzyczką opiekowali, chcą nawet zwalniać się ze szkoły, aby być częściej przy niej - śmieje się aktorka. Ewie Gorzelak ciąża wyraźnie służy i, jak sama mówi, czuje się znakomicie.

- Teraz żyję na najwyższych obrotach, nadal pracuję, remontujemy dom, ale pierwsze trzy miesiące były ciężkie. Takiej ciąży wcześniej nie znałam - zdradza. Na szczęście nieustannie wspiera ją kochający mąż, również aktor, Zbigniew Dziduch.

Cuda się zdarzają

Gorzelak ma powody do radości, jak mało kto. Kilka lat temu jej młodszy syn, Rysiek, zachorował na nowotwór. - Miał jeden procent szans i wygrał ten procent. Teraz, patrząc z perspektywy czasu wiem, że nigdy nie można tracić nadziei. Cuda się zdarzają - trzeba wierzyć - mówi aktorka. Dziś inaczej niż kiedyś patrzy na życie. Potrafi docenić każdą dobrą chwilę. A swoje doświadczenie wykorzystuje w pracy w Fundacji Nasze Dzieci, mimo że zajmuje jej to więcej czasu niż aktorstwo.

Dowiedz się więcej na temat: Ewa Gorzelak

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje