Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 367458
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Rodzeństwo gwiazd. Są do siebie podobni?

Ich twarze zna każdy. Od lat obecni są na pierwszych stronach światowych lub polskich gazet. O ich wzlotach, upadkach i związkach rozpisują się media na całym świecie. W trudnych sytuacjach mogą liczyć na wsparcie najbliższych.

Niektóre gwiazdy znając gorzką cenę sławy robią wszystko, żeby uchronić przed nią swoich bliskich w tym również swoje rodzeństwo. Często robią to tak dobrze, że fani dopiero po latach orientują się, że ich ulubieńcy nie są jedynakami.

Reklama

Katarzyna i Jacek Cichopek


Kasia Cichopek od lat gra w ulubionej telenoweli Polaków. Urocza aktorka jest związana z "M jak miłość" od samego początku. Udział w "Tańcu z gwiazdami" był dla niej podwójnie szczęśliwy. 

Nie tylko zdobyła główną nagrodę, ale poznała tam również swojego przyszłego męża. Widzowie mogli oglądać jak kwitnie miłość Kasi i Marcina Hakiela. Para wychowuje wspólnie dwójkę dzieci.

Aktorka nie kryje się ze swoim szczęściem. Na Instagramie dzieli się z fanami zdjęciami z pracy oraz prywatnych wyjazdów. Autorem niektórych z nich jest barat aktorki, Jacek Cichopek. 

Do tej pory niewiele osób wiedziało, kim jest. Kasia Cichopek pochwaliła się utalentowanym bratem przy okazji tegorocznych wakacji. Mężczyzna na co dzień mieszczka w Warszawie i pracuje jako informatyk. Jego pasją jest fotografia. Specjalizuje się zwłaszcza w fotografii ślubnej.

"Jacek - fotograf od zawsze. Komercyjnie od 2008 roku. Jeszcze jako dzieciak zaczynałem od Zenita, jednego obiektywu i ciemni w łazience. Pasjonuję się podróżami, tymi bliskimi i dalekimi - zawsze z aparatem. 

Od 4 lat nurek - więc może sesja pod wodą...? Moim celem jest dostarczanie stylowego i ponadczasowego reportażu. Chętnie też podejmuję inne wyzwania, jak np. sesje narzeczeńskie, chrzty, zlecenia komercyjne" - można przeczytać na jego stronie internetowej.

Scarlett, Hunter, Vanessa, Adrian i Christian Johansson


Scarlett Johansson nie trzeba nikomu przedstawiać. Tabloidy rozpisują się o jej życiu prywatnym i zawodowym. Jednak nie każdy wie, że aktorka ma brata. I to bliźniaka! Hunter Johansson próbował pójść w ślady siostry. Jego kariera aktorska nie trwała jednak zbyt długo.

W 1996 roku wystąpił u boku siostry w filmie "Manny i Lo". Była to niewielka rola i w przeciwieństwie do siostry, nie kontynuował później tej drogi. I chociaż dzisiaj często towarzyszy Scarlett na czerwonym dywanie, to zawodowo zajmuje się czymś zupełnie innym. Hunter Johansson został pracownikiem społecznym. 

Angażuje się w działalność charytatywną oraz polityczną. Pracował m.in. przy kampaniach wyborczych Baraka Obamy. To dzięki niemu Scarlett miała okazję poznać prezydenta USA. Media wróżą mu wielką przyszłość w polityce.

Chociaż Hunter nie zaistniał w show-biznesie, to Scarlett nie jest jedyną gwiazdą w swojej rodzinie. Vanessa Johansson, jej starsza siostra, również jest aktorką. Do rodzeństwa Johansson należy jeszcze dodać starszego brata Adriana oraz przyrodniego brata Christiana.

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje