Reklama

Radosna nowina u Cichopek! Sypią się gratulacje

Gwiazda "M jak miłość" wywołała niemałe poruszenie w sieci za sprawą jednego ze swoich postów. Na jej instagramowym profilu pojawiła się seria zdjęć, na których uwieczniony został także mąż aktorki - Marcin Hakiel. W komentarzach natychmiast pojawiły się gratulacje. O co chodziło?

13. rocznica ślubu Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel już od lat tworzą jedną z najbardziej dobranych par w polskim show-biznesie. Ich drogi po raz pierwszy skrzyżowały się w 2005 roku, kiedy to młoda gwiazda "M jak Miłość" wzięła udział w 2.edycji programu: "Taniec z gwiazdami", w którym towarzyszył jej właśnie Marcin Hakiel.

Para nie tylko "wytańczyła sobie" uznanie jury i publiczności, wygrywając show, ale przede wszystkim zyskała miłość! Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel pobrali się w 2008 roku, a uroczystość miała miejsce w sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na Krzeptówkach w Zakopanem. Obecnie małżonkowie wychowują dwójkę dzieci: Adama oraz Helenę, a pociechy państwa Hakielów coraz częściej towarzyszą sławnym rodzicom na fotografiach udostępnianych przez nich w sieci. Zarówno aktorka występująca w "MjM", jak i jej życiowy partner dbają przy tym o prywatność swoich pociech, przez co twarze Adama i Heleny zwykle są niewidoczne.

Reklama

20 września Kasia Cichopek i Marcin Hakiel obchodzili 13. rocznicę ślubu! Z tej okazji gwiazda podzieliła się na Instagramie wyjątkową galerią fotografii, nie zapominając przy tym o opisie.

Sypią się gratulacje

Na archiwalnych kadrach pochodzących z sesji ślubnej Katarzyna Cichopek-Hakiel pozuje w towarzystwie męża. Wyjątkowe, plenerowe ujęcia, a przede wszystkim wpatrzona w siebie młoda para - to obraz, który na długo zostaje w pamięci, wywołując istną falę pozytywnych emocji. Dowód? Komentarze pozostawione przez użytkowników sieci! Pośród gratulacji i życzeń wszystkiego, co najlepsze na dalsze lata życia, nie zabrakło również wielu komplementów skierowanych w stronę zakochanych:

My również dołączamy się do życzeń!

Autor: Sabina Obajtek

RMF FM
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Cichopek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje