Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 367944
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Przyjaciel czy kłamca?

Artur Rogowski znów odwiedzi Grabinę i ostrzeże Marka przed ukrytym wrogiem… Michałem Łagodą!

- Straciłem do Michała zaufanie. Nie mam dowodów, tylko podejrzewam, że nie gra fair... - Artur zawiesi głos i spojrzy z napięciem na szwagra. W końcu opowie Markowi całą historię ze szczegółami. 

- Dowiedziałem się, że kupił udziały Permedu, z pewnością po bardzo okazyjnej cenie, zanim jeszcze nasza przychodnia zaczęła przynosić straty... Rzekome straty - wytłumaczy.

- Żartujesz?! - odpowie zaskoczony Marek.

- No nie, niestety. Sprawa nie dawała mi spokoju, trochę popytałem swoich kolegów... I wszystko wskazuje na to, że Michał od wielu miesięcy działał na dwa fronty. Doprowadził do sprzedaży naszej przychodni, bo prawdopodobnie do tego obligowała go umowa z Permedem... - będzie kontynuował Artur.

- Co teraz zrobisz? Powiesz o wszystkim Marysi? - zapyta szwagier.

- Jeszcze nie wiem. Na razie muszę zdobyć dowody na potwierdzenie swoich podejrzeń. Po to tu przyjechałem. Ale też po to, żeby cię ostrzec... - Artur, pełen niepokoju, spojrzy Markowi prosto w oczy...

Reklama

Po chwili, cicho dorzuci: - Uważaj na Michała... Bo nawet nie będziesz wiedział, kiedy sprzeda ciebie razem z twoją firmą i rodziną!

Czy Michał naprawdę jest kłamcą i oszustem? A Marek - przez spółkę z kuzynem - będzie miał poważne kłopoty? A może cała sprawa okaże się tylko nieporozumieniem?

swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: seriale | M jak miłość

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje