M jak miłość

Ocena
serialu
9,9
Super
Ocen: 339528
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Poznajcie nową dziewczynę Henia!

W życiu uczuciowym Henia Wojciechowskiego (Tadeusz Chudecki) z "M jak miłość" zajdą poważne zmiany. Pojawi się w nim urocza Nina.

W roli Niny zobaczymy aktorkę Edytę Torhan. Po raz pierwszy pojawi się ona w 751. odcinku sagi rodu Mostowiaków (emisja w poniedziałek 31 maja).

Reklama

Zdradzamy, że Nina i Henio będą pierwszą parą skojarzoną przez portal randkowy "Teraz miłość", założony przez prężną bizneswoman Mirkę Kwiatkowską (Andżelika Piechowiak).

- Henio od dawna marzył o miłości - opowiada grający go Tadeusz Chudecki.

- Miał serdecznie dosyć samotnego żywota kawalera. A że zawiódł się potężnie na swojej poprzedniej dziewczynie Matyldzie (Ewa Konstancja Bułhak), która okazała się kleptomanką, szukał ideału. Los sprawi, że znajdzie go w osobie sympatycznej Niny.

Jednocześnie skończy z robieniem zakupów, bawieniem dzieci i staniem przy garach. Nie będzie już przeżywał różnych smutków z powodu swojej samotności. Wreszcie los - albo raczej scenarzyści - postanowią postawić na jego drodze kobietę, w której się zakocha. Okaże się ona spełnieniem jego marzeń.

Nina to nieśmiała, skromna i wrażliwa kobieta.

- Wyobrażam ją sobie jako panią pracującą w bibliotece - mówi Edyta Torhan.

- Ma niewielkie doświadczenie w kontaktach z mężczyznami. W jej życiu nie było za wiele okazji, w których mogłaby kogoś poznać i się związać. W Heniu już przy pierwszym spotkaniu ujmie ją jego dobroć, ciepło, otwartość i wrażliwość. Przy nim będzie czuła się bezpiecznie.

Czy Nina i Henio stworzą związek do grobowej deski?

Przegapiłeś jeden z odcinków "M jak miłość"? Zajrzyj do działu opisów i bądź na bieżąco!

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje