Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 363564
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

​Powrót Simony! Znamy szczegóły!

Kilka dni temu informowaliśmy, że Agnieszka Perepeczko, o której powrót do roli Simony w serialu "M jak miłość" wciąż dopominają się fani, jesienią zawita do Polski, by promować swoją nową książkę! Wiemy, kiedy i gdzie będzie można spotkać aktorkę!Agnieszka Perepeczko nie może się już doczekać spotkania ze swoimi fanami w Polsce, którzy z kolei niecierpliwie czekają na nową książkę przebywającej obecnie w Melbourne w Australii gwiazdy i jej powrót do kraju.
Dowiedzieliśmy się, że Agnieszka Perepeczko zaplanowała swoją wizytę w Warszawie na październik. Wtedy to ukaże się siódma w jej dorobku książka.

Reklama

- Książkę "Myśl, tańcz i kochaj... siebie", bo taki tytuł nosi, napisałam razem z Leną Świadek, młodą i fantastyczną osobą. Promocję przewidujemy na październik. Z czytelnikami spotkamy się najprawdopodobniej po raz pierwszy w warszawskiej Galerii Mokotów, potem odwiedzimy wiele innych miejsc w całej Polsce  - zdradziła nam aktorka.

Lena Świadek jest autorką nowatorskiego programu "Dieta Miłości i Dieta Wolności", którą   poleca wszystkim kobietom próbującym wyzwolić się z przestrzegania katorżniczych diet. Lena twierdzi, że wystarczy po prostu słuchać swego ciała, by osiągnąć i utrzymać idealną sylwetkę.

Agnieszka Perepeczko uważa, że książka, nad którą pracowała z Leną Świadek, z pewnością zainteresuje wszystkie kobiety chcące dowiedzieć się, co zrobić, by pokochać siebie takimi, jakimi są.

- Myślę, że także mężczyźni będą mogli dowiedzieć się z tej książki wiele o... sobie - twierdzi aktorka i autorka.

- Odbiorcami moich poradników są przede wszystkim dojrzałe kobiety. Kiedy napisałam pierwszą książkę, byłam już na półmetku, który - co zrozumiałam nieco później - dla mądrych kobiet jest dopiero początkiem prawdziwego życia! Prawdziwe życie zaczyna się przecież po pięćdziesiątce - mówiła niezapomniana Simona z "M jak miłość" w wywiadzie.

Czy nowa pozycja w pisarskim dorobku Agnieszki Perepeczko ma szansę stać się hitem wydawniczym? Przekonamy się o tym już na początku października, kiedy książka "Myśl, tańcz i kochaj... siebie" pojawi się w polskich księgarniach.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje