Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 365605
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Powrót Małgosi

Na łono rodziny Mostowiaków - po kilkumiesięcznej nieobecności - wróciła Małgosia (Joanna Koroniewska). Zmieniła się nie do poznania. Zobaczcie najświeższe zdjęcia z planu!

Przypomnijmy, że Joanna Koroniewska zrobiła sobie półroczną przerwę w karierze ze względu na to, że 13 sierpnia ubiegłego roku zadebiutowała w życiowej roli mamy. Szczęśliwym tatą jej córeczki Janiny jest Maciej Dowbor, prezenter TV Polsat.

Reklama

"Po urodzeniu dziecka chciałam w pełni oddać się macierzyństwu" - mówi tryskająca energią Joanna Koroniewska. "Jestem szczęściarą, bo producenci poszli mi na rękę i dzięki temu pierwsze pół roku życia Janinki mogłam się z nią w ogóle nie rozstawać! To było coś wspaniałego, niezapomnianego i nieocenionego"!

Ekipa powitała aktorkę z wielką radością. Wszystkich zachwycił jej nowy image. Padło więc mnóstwo komplementów.

"Wypiękniałaś". "Jak dobrze ci w tej fryzurze"! "Wzięłaś sobie do serca, że mężczyźni wolą blondynki" - to tylko kilka z nich.

Każdego zżerała ciekawość, jak Joanna czuje się w roli świeżo upieczonej mamy.

"Jestem teraz Matką Polką!" - powiedziała aktorka przyjaciołom z planu "M jak miłość". "I wiecie co? Bardzo mi z tym dobrze! Ale strasznie za wami tęskniłam!"

Po raz pierwszy po półrocznej przerwie Joannę Koroniewską zobaczymy w 730. odcinku sagi rodu Mostowiaków (emisja we wtorek 9 marca).

Wtedy to grana przez nią Małgosia wróci do Polski z Francji. W domu czekać będą na nią stęsknieni Tomek Chodakowski (Andrzej Młynarczyk) oraz Zosia (Julia Wróblewska).

Jak się Wam podoba nowy image serialowej Małgosi?

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje