M jak miłość

Ocena
serialu
9,9
Super
Ocen: 328387
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Powrót Małgosi

Na łono rodziny Mostowiaków - po kilkumiesięcznej nieobecności - wróciła Małgosia (Joanna Koroniewska). Zmieniła się nie do poznania. Zobaczcie najświeższe zdjęcia z planu!

Przypomnijmy, że Joanna Koroniewska zrobiła sobie półroczną przerwę w karierze ze względu na to, że 13 sierpnia ubiegłego roku zadebiutowała w życiowej roli mamy. Szczęśliwym tatą jej córeczki Janiny jest Maciej Dowbor, prezenter TV Polsat.

Reklama

"Po urodzeniu dziecka chciałam w pełni oddać się macierzyństwu" - mówi tryskająca energią Joanna Koroniewska. "Jestem szczęściarą, bo producenci poszli mi na rękę i dzięki temu pierwsze pół roku życia Janinki mogłam się z nią w ogóle nie rozstawać! To było coś wspaniałego, niezapomnianego i nieocenionego"!

Ekipa powitała aktorkę z wielką radością. Wszystkich zachwycił jej nowy image. Padło więc mnóstwo komplementów.

"Wypiękniałaś". "Jak dobrze ci w tej fryzurze"! "Wzięłaś sobie do serca, że mężczyźni wolą blondynki" - to tylko kilka z nich.

Każdego zżerała ciekawość, jak Joanna czuje się w roli świeżo upieczonej mamy.

"Jestem teraz Matką Polką!" - powiedziała aktorka przyjaciołom z planu "M jak miłość". "I wiecie co? Bardzo mi z tym dobrze! Ale strasznie za wami tęskniłam!"

Po raz pierwszy po półrocznej przerwie Joannę Koroniewską zobaczymy w 730. odcinku sagi rodu Mostowiaków (emisja we wtorek 9 marca).

Wtedy to grana przez nią Małgosia wróci do Polski z Francji. W domu czekać będą na nią stęsknieni Tomek Chodakowski (Andrzej Młynarczyk) oraz Zosia (Julia Wróblewska).

Jak się Wam podoba nowy image serialowej Małgosi?

Reklama

Reklama

Reklama