Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 362431
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Powrót Madzi

Kolejny sezon przyniesie parę aktorskich niespodzianek. Poza powrotem do serialu Anny Muchy, do obsady dołączy także Artur Barciś!


Reklama

Ci, którzy nie mogli doczekać się powrotu Magdy Marszałek (Anna Mucha), będą uradowani. Bohaterka wraca w serialu do Polski już na dłużej. 

Powroty i rozstania


Pojawienie się Magdy skomplikuje jeszcze bardziej niełatwe relacje Pawła Zduńskiego (Rafał Mroczek) z Joanną (Agnieszka Więdłocha). Marszałek bowiem po powrocie zamieszka u Pawła. Ten w końcu zbierze się na odwagę i wniesie sprawę o rozwód. Joanna nie pozostanie jednak dłużna Zduńskiemu, gdy wróci z badań w USA, gdzie pojechała ze swoim szefem - kochankiem (Bartłomiej Świderski). Żeby się zemścić na mężu, zażąda ich nowego mieszkania.

Dramat rodziców


Po wakacjach dowiemy się także, jak ułożą się relacje Marty (Dominika Ostałowska) z Andrzejem (Krystian Wieczorek). Wszystko niby będzie iść ku dobremu, ale parze dojdzie kolejne zmartwienie - choroba Ani (Julia Paćko). Niezwykle trudną operację przeprowadzi wybitny neurolog prof. Kazan (Olgierd Łukaszewicz).

Nowi bohaterowie!

Poznamy też nowych bohaterów. W Grabinie do spółki z Markiem Mostowiakiem (Kacper Kuszewski) wejdzie największy sadownik jabłek, niejaki Kolęda. W tej roli zobaczymy Artura Barcisia. To nie koniec nowości. Nowy talent odkryje w sobie Agnieszka (Magdalena Walach). Na kursie będzie ją uczyć zmysłowych i egzotycznych tańców przystojny trener - Cezary Olszewski, którego znamy z "Tańca z gwiazdami". 

Nowe odcinki będziemy mogli oglądać już od 3 września.

WBS

Dowiedz się więcej na temat: M jak miłość | seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje