Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 363631
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Porwanie Grażyny

Ewelina (Maja Bohosiewicz) pokaże Grażynie (Bożena Stachura), na co ją stać. Dziewczyna najpierw porwie swoją pracodawczynię, a potem zażąda okupu!

Fani serialu zdążyli się już zorientować, że Ewelina znajduje się w poważnych tarapatach finansowych i wydaje się jej, że Grażyna jest w stanie wybawić ją z opresji.

Reklama

Tym bardziej, że zakochany w niej po uszy Michał Łagoda (Paweł Okraska) w czasie pobytu w Stanach Zjednoczonych zrobił interes życia i został milionerem. Nieważne, że on i Grażyna nie są już razem. Ewelina jest w stu procentach pewna, że Łagoda zrobi dla Raczyńskiej wszystko.

Plan Eweliny będzie banalnie prosty: porwie Grażynę i zażąda od Michała okupu. Zanim to wszystko przeprowadzi, zarezerwuje sobie w biurze podróży bilet lotniczy do Anglii. Oczywiście, tylko w jedną stronę...

Gdy Grażyna obudzi się w mieszkaniu Eweliny, nie będzie wiedziała, jak się tam znalazła i dlaczego nie ma butów. W pierwszej chwili pomyśli, że przesadziła z alkoholem. Ewelina zaoferuje jej nawet śniadanie, ale gdy Grażyna postanowi udać się do własnego domu, Ewelina odradzi jej to.

- Lekarstwa jeszcze działają - powie.

W ten sposób Raczyńska dowie się, że Ewelina podała jej jakieś proszki. Tym bardziej zapragnie wyjść na zewnątrz.

Tyle że Ewelina schowa klucz od drzwi, a wołanie o pomoc skwituje krótko:

- W tej dzielnicy możesz sobie krzyczeć do woli.

W końcu wyjaśni Grażynie sytuację:

- To układ handlowy. Ty mi dasz kasę, ja spłacę dług i wszyscy będziemy mieli spokój. Forsę wyciągniemy od Michała. Wszyscy wiedzą, że on wciąż cię kocha.

Czy biznesmen rzeczywiście uratuje Raczyńską?

aim

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje