Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 362443
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Polsat "podkupił" Pieńkowską?

Małgorzata Pieńkowska odeszła z serialu TVP 2 do konkurencji...

Jeszcze niedawno aktorka zapowiadała, że rezygnuje z "M jak miłość", by wykorzystać sukces swojej sztuki "Więzi rodzinne", w której gra i którą sama wyprodukowała. Miała więc wyruszyć z przedstawieniem w letni objazd po Polsce.

Teraz okazuje się, że rusza także na podbój... konkurencyjnej stacji telewizyjnej!

Reklama

"Małgorzata Pieńkowska już w sierpniu wchodzi na plan nowego serialu telewizji Polsat. Na razie zaplanowano nakręcenie 13 odcinków. Szczegóły przedsięwzięcia nie są jeszcze upublicznione. Jest zbyt wcześnie, by je zdradzać" - mówi "Na Żywo" osoba z produkcji nowego serialu.

Za decyzją o przejściu do konkurencyjnej stacji zapewne kryje się osoba związanej z Polsatem Agaty Młynarskiej.

Obie panie zbliżyły się do siebie, gdy Agata uruchamiała portal internetowy. Małgorzata była bohaterką jednego z pierwszych umieszczonych tam wywiadów, gościła też na imprezach promocyjnych.

Szybko okazało się, że mają wręcz pokrewne dusze. Obie to urodzone w tym samym roku samotne matki i przebojowe kobiety, które wierzą, że życie dopiero zaczyna się po czterdziestce.

"Agata bywała w domu Małgosi, którym się zachwyciła" - zdradza "Na Żywo" przyjaciółka aktorki.

"Na pewno opowiadała Małgosi o tym, jak została w Dwójce odsunięta od pracy dziennikarskiej i zdecydowała się zacząć wszystko od nowa w Polsacie" - dodaje.

Dziś Młynarska jest w stacji szefową zespołu nowych projektów.

Z pewnością miała wpływ na ofertę przedstawioną Małgorzacie Pieńkowskiej. Czy aktorka wzmocniona wsparciem przyjaciółki też postanowiła rzucić się na głęboką wodę? Długo była wierna Dwójce, ale od jakiegoś czasu czuła, że w granej od 12 lat roli Marysi dusi się. Jak wykorzysta szansę w postaci nowej roli i dużej gaży?

Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Pieńkowska | M jak miłość | seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje