Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 367799
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Pokazała nowego faceta!

Andżelika Piechowiak, czyli Mirka Kwiatkowska z "M jak miłość", najwyraźniej na zawsze wykreśliła ze swojego życia byłego narzeczonego, z którym rozstała się kilka miesięcy temu. Ma już nowego partnera. Właśnie zadebiutowali razem na salonach.

Reklama

Mężczyzną, który u boku Andżeliki Piechowiak zastąpił Michała Lesienia, czyli Arkadiusza Nowackiego z "M jak miłość", jest przystojny redaktor naczelny jednej z ogólnopolskich rozgłośni radiowych.

Rafał Olejniczak, bo o nim mowa, kieruje radiem Zet. Podobno zakochał się w Andżelice od pierwszego wejrzenia i już w chwili, kiedy ją poznał, postanowił zdobyć jej względy. Gwiazda serialu "M jak miłość" nie opierała się jego zalotom zbyt długo. Chciała jak najszybciej zapomnieć o Michale Lesieniu, z którym przez kilka lat łączyło ją wielkie uczucie, wspólny kredyt i... interesy. Ich niedawne rozstanie było szeroko komentowane w mediach i na warszawskich salonach.

Andżelika Piechowiak początkowo traktowała Rafała Olejniczaka wyłącznie jak przyjaciela. Nawet nie zauważyła, kiedy serdeczna przyjaźń zmieniła się w miłość.

We wtorek para po raz pierwszy pojawiła się razem publicznie. Przyszli do stołecznego kina Muranów na premierę nowego polskiego filmu. Starali się pokazać wszystkim, że bardzo poważnie traktują swój związek. Chętnie pozowali do zdjęć i sprawiali wrażenie bardzo w sobie zakochanych i szczęśliwych.

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Andżelika Piechowiak | M jak miłość

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje