Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 368632
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Pierwszy" Łukasz z "M jak Miłość" nie do poznania!

Pamiętacie "pierwszego" Łukasza w "M jak Miłość"? Początkowo w postać syna Marty (Dominika Ostałowska) wcielał się Franciszek Przybylski, który po kilku latach zrezygnował jednak z tej roli. Jak wygląda dziś i czym się zajmuje? Sprawdźcie!

Ten serial znają niemal wszyscy Polacy! Kiedy 4 listopada 2000 roku na antenie TVP 2 pojawił się pierwszy odcinek "M jak Miłość", widzowie dopiero poznawali rodzinę Mostowiaków i ich najbliższych. Teraz, po niemal 20 latach emisji, "Emka" cieszy się ogromną popularnością, a fani produkcji już nie mogą się doczekać kolejnych odcinków, które wrócą po wakacjach.

Reklama

W oczekiwaniu na dalsze losy bohaterów niektórzy sprawdzają, co słychać u bohaterów serialu. Franciszek Przybylski, jako Łukasz Wojciechowski - syn Marty (Dominika Ostałowska) i Norberta (Mariusz Sabiniewicz), pojawiał się na telewizyjnych ekranach w latach: 2000 - 2006. 

Później w rolę najstarszego dziecka prawniczki wcielał się Adrian Żuchewicz, a od kilku sezonów w tej roli pojawia się Jakub Józefowicz. A jak wygląda dziś "pierwszy" Łukasz? Trzeba przyznać, iż Franciszek Przybylski przeszedł ogromną metamorfozę!

Zamieszczane przez Franciszka fotografie w sieci wskazują na to, iż mężczyzna pozostał w świecie filmu, jednak mocniej zainteresował się jego "drugą stroną". Z informacji zamieszczonych na Instagramie serialowego Łukasza wynika, iż Franciszek Przybylski studiuje w Państwowej Wyższej Szkole Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. L. Schillera w Łodzi, a także pracuje m.in. jako operator filmowy. Obecnie Franciszek Przybylski ma 27 lat - poznajecie w nim "dawnego" Łukasza?

RMF FM

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama