Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 363081
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Pełnoletnie" małżeństwo

Justyna Sieńczyłło, czyli Bogna z "Klanu", i Emilian Kamiński, czyli Wojciech Marszałek z "M jak miłość", są małżeństwem już od 18 lat. Wiemy, jak zaczęła się ich miłość!

- Justyna nie była kobietą, którą można łatwo zdobyć - mówi Emilian Kamiński.

Reklama

Ich związek zaczął się bardzo tajemniczo: były poziomki, kwiaty i anonimowe liściki zostawiane w garderobie. Ale to nie wszystko...

- Przychodziłem pod jej okno z kwiatami i śpiewałem serenady na trzepaku - zdradza Emilian , a Justyna dodaje: - Wstydziłam się okrutnie, ale to było miłe.

- Zakochany mężczyzna musi kombinować. Kupiłem Justynie małego pieska, a na jej pytanie, gdzie go będzie trzymać, powiedziałem: "Trzymaj go u mnie w domu". I Justynka przychodziła go odwiedzać - opowiada ze śmiechem Emilian.

- Z koleżankami robiłyśmy sobie z niego żarty, bo był dziwny, dziwnie się ubierał - wspomina Justyna.

Poza tym aktorka zawsze przecież mówiła, że nie chce się wiązać z aktorem. A jednak... Połączył ich teatr. W przerwie miedzy próbami sztuki, w której grali kochanków, poszli na obiad i wtedy zaiskrzyło.

- Spojrzałam na niego jak na mężczyznę, z którym chce się po prostu być - mówi Justyna.

Dziś Justyna i Emilian są w sobie ciągle zakochani tak samo, jak przed laty. Ich małżeństwu właśnie "stuknęła" osiemnastka. Wspólnie prowadzą teatr Kamienica w Warszawie.

Gratulujemy pięknego jubileuszu!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje