Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 362406
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Paweł Zduński zarażony HIV?!

Temperament Pawła Zduńskiego (w tej roli Rafał Mroczek) wpędził go w poważne tarapaty. Podczas rutynowych badań okaże się, że bohater serialu "M jak miłość" może być nosicielem wirusa HIV.

"Jedyną osobą, której o tym powie, będzie Piotrek. Paweł, poparty zresztą przez brata, dojdzie do wniosku, że lepiej nie siać strachu u pozostałych członków rodziny, dopóki nie będzie miał pewności, czy rzeczywiście jest chory" - mówi Rafał Mroczek w rozmowie ze "Światem Seriali".

Reklama

Młody aktor dodaje, że miał mnóstwo wątpliwości związanych z tym nowym wątkiem.

"M jak miłość cieszy się dużą popularnością i niektórzy widzowie identyfikują rzeczywistość serialową z prawdziwym życiem. Doszedłem jednak do wniosku, że możliwość zagrania takich dramatycznych scen to ciekawe doświadczenie aktorskie".

"Chcieliśmy w serialu nieco przybliżyć problem AIDS. Podpowiedzieć, jak postąpić w przypadku prawdopodobnego zarażenia się wirusem HIV. Dokąd udać się po pomoc i jakie zrobić badania. Zobaczymy, czy misyjność wątku, którą założyli sobie scenarzyści i producenci, przyniesie oczekiwane efekty" - wyjaśnia Mroczek.

Wiadomość o chorobie na pewno wpłynie na serialowego bohatera i jego dotychczasowy system wartości. Jak Paweł Zduński poradzi sobie z tym problemem?

"Przestanie być bawidamkiem i już nie będzie skakał z kwiatka na kwiatek. Teraz już wie, że mniej lub bardziej przypadkowe romanse do niczego dobrego nie prowadzą. Postanowi być wierny kobiecie, którą kocha, czyli Majce Chojnackiej" - mówi aktor.

Tylko co na to jego serialowa dziewczyna, grana przez Laurę Samojłowicz?

Co gorsze, jeśli Paweł rzeczywiście okaże się nosicielem wirusa HIV, jego poprzednie dziewczyny - Majka, Sylwia, Madzia oraz Mirka - będą musiały zgłosić się do Instytutu Hematologii na badania. Jak zareagują na taką wiadomość?

Więcej na ten temat w "Świecie Seriali".

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje