Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 365176
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Otworzyła klinikę piękności

Anna Mucha, czyli Magda Marszałek z "M jak miłość", od kilku dni odpoczywa wraz z partnerem i córeczką w górach. Niedawno była gościem honorowym uroczystości otwarcia luksusowej kliniki piękności w Zakopanem.Anna Mucha zawitała w zakopiańskim Nosalowym Dworze. Do położonego u podnóży góry Nosal hotelu zaprosiła ją przyjaciółka, właścicielka sieci klinik La Perla. Ania nigdy nie kryła, że świetną sylwetkę i dobre samopoczucie zawdzięcza między innymi pomocy specjalistek z La Perli. To one pomogły jej kiedyś zrzucić zbędne kilogramy i sprawiły, że od tego czasu może się cieszyć nienaganną figurą.

Reklama


Ania była bardzo ciekawa, jak wygląda ekskluzywna klinika piękności w Zakopanem i bez wahania zgodziła się uczestniczyć w otwarciu nowej placówki.


Anna Mucha jest już w Tatrach od tygodnia. Aktorka twierdzi, że świetnie tu wypoczywa i nabiera sił przed powrotem do pracy na planie "M jak miłość". Czas spędza - jak napisała na swoim blogu - na siedzeniu przed kominkiem, czytaniu książek i zajmowaniu się malutką córeczką.


- Takie wakacje były mi bardzo potrzebne - powiedziała podczas wizyty w Zakopanem.

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Anna Mucha | M jak miłość | Prosto w serce

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje