Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 364502
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Oto załoga portalu "Teraz miłość"!

Po wakacjach nowa firma Mirki Kwiatkowskiej (Andżelika Piechowiak) ruszy pełną parą. Sprawdź, w jakim składzie.

Przypomnijmy, że za odszkodowanie od Orskiego (Marek Lewandowski), który doprowadził Mirkę Kwiatkowską do bankructwa, powstał nowy biznes pięknej bizneswoman. Firma nosząca wiele mówiącą nazwę "Teraz miłość" łączy w sobie cechy tradycyjnego biura matrymonialnego i nowoczesnego portalu randkowego. Jej podstawowy atut to indywidualne podejście do każdego klienta.

Reklama

Mirka Kwiatkowska - właścicielka

Mirka po raz kolejny udowodni, że ma głowę do interesów. Po pierwsze, bezbłędnie wyczuła, że mnóstwo ludzi cierpi na samotność, a znalezienie drugiej połowy stanowi dla nich piramidalną przeszkodę. Po drugie, idealnie dobierze sobie zespół. Wspólnie stworzą firmę niemal rodzinną, co gwarantuje sukces przedsięwzięciu.

Kinga Filarska-Zduńska - psycholog

Praca na cały etat w nowej firmie Mirki to dla Kingi (Katarzyna Cichopek) wielka szansa i zarazem… kłopot. Szansa, bo w dzisiejszych czasach trudno znaleźć ciekawą robotę zgodnie ze swoim wykształceniem. Kłopot, bo wiąże się to z koniecznością przekonania męża do swojej koncepcji funkcjonowania rodziny i znalezienia opieki dla dziecka. Kinga okaże się specjalistką od testów osobowościowych.

Kuba Ziober - informatyk

Po nieoczekiwanej plajcie agencji detektywistycznej propozycja pracy w portalu randkowym złożona przez Mirkę spadła na Kubę (Przemysław Cypryański) niczym gwiazdka z nieba. Natychmiast powiedział "tak". I wreszcie zacznie porządnie zarabiać!

Ala Staniszewska - asystentka

Ala (Julia Pietrucha) znalazła pracę w "Teraz miłość" dzięki poparciu czy wręcz protekcji przyjaciela Kuby Ziobera. Wszystko wskazuje także, że czeka ją wybuch biurowego romansu. Z kim? Oczywiście z Kubą Zioberem, w którym od dawna się podkochuje.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje