Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 366425
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Oto nowa dziewczyna Pawła Zduńskiego!

Scenarzyści sagi rodu Mostowiaków nie pozwolili, by Paweł Zduński - po wyjeździe Majki Chojnackiej - mógł nacieszyć się statusem singla. W jego życiu pojawi się kolejna piękna dziewczyna.

Ujawniamy, że nowa ukochana Pawła Zduńskiego będzie miała na imię Ola. Wcieli się w nią 19-letnia dziś Anna Karczmarczyk, znana widzom seriali m. in. z "Na Wspólnej", gdzie gra Ankę, najlepszą przyjaciółkę Oli Zimińskiej (Marta Wierzbicka). W swoim dorobku ma również główną rolę w głośnym filmie "Galerianki" w reżyserii Katarzyny Rosłaniec. Dostała za nią dwie ważne nagrody - za debiut na Koszalińskim Festiwalu Debiutów Filmowych "Młodzi i Film" oraz aktorską na Festiwalu Młodego Kina Wschodnioeuropejskiego w Cottbus.

Reklama

Na co dzień Anna Karczmarczyk jest uczennicą Zespołu Szkół Ekonomiczno-Gastronomicznych w podwarszawskim Otwocku. Natomiast w "M jak miłość" grana przez nią Ola znajdzie zatrudnienie w pubie Oaza.

Młodziutka aktorka planuje studia w Akademii Teatralnej w Warszawie. W związku z rolą w "M jak miłość" najprawdopodobniej będzie musiała pożegnać się z pracą w "Na Wspólnej".


ŚwiatSeriali.pl on Facebook

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje