Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 363666
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Odepchnie własnego syna!

W 972. odcinku "M jak miłość" pojawi się nowy bohater - Janusz, mąż Edyty. A do obsady dołączy kolejna gwiazda: Wojciech Błach ("Na Wspólnej", "Plebania").

  Popularny aktor zagra Janusza, męża Edyty i "oficjalnego" ojca Piotrka. Nowy bohater od razu wejdzie w konflikt z Budzyńskim - i zrobi wszystko, by Andrzej utracił kontakt z synem... A do tego postanowi ukarać żonę za zdradę sprzed lat.

Janusz spotka się z Edytą i zapowie, że planuje wyjazd do USA, na kilka miesięcy. Żona będzie w szoku:

Reklama

- Ale co z Piotrkiem? Przecież on ciągle o ciebie pyta! Mam mu kazać czekać jeszcze dwa miesiące? Jeśli wyjeżdżasz, tym bardziej powinieneś się z nim spotkać i wyjaśnić mu...

A Janusz od razu jej przerwie: - Co wyjaśnić? To może ty mu wyjaśnij, co zrobiłaś dziesięć lat temu! Czy ty w ogóle masz świadomość, jakie piekło mi zafundowałaś?!

- I będziesz się teraz mścił na Piotrku? Przecież to jest jeszcze dziecko... Przez tyle lat go wychowywałeś, traktowałeś jak syna... Czy to naprawdę dla ciebie nic nie znaczy? To, że on tak bardzo cię kocha?

Edyta, zrozpaczona, wybuchnie w końcu płaczem... Tymczasem zachowanie Janusza doprowadzi do tragedii. Mały Piotrek - nie rozumiejąc, dlaczego ojciec nagle zaczął go unikać - ucieknie z domu...

Czy ten dramat sprawi, że Janusz otrząśnie się i zacznie walczyć o swoją rodzinę? Ciekawych zapraszamy na premierowe odcinki "M jak miłość" - na antenie TVP2!


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama