Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 362460
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Odcisnęli dłonie w Alei Gwiazd

Kulminacyjnym punktem każdego Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach jest uroczystość odsłonięcia w Alei Gwiazd tablic z odciskami dłoni sławnych gości nadmorskiego kurortu. W tym roku do grona 123 już uhonorowanych własnymi tablicami gwiazd dołączyło 6 kolejnych z Beatą Rybotycką, czyli Laurą Liberadzką z "M jak miłość" i Anną Przybylską, czyli Karoliną Słomką z "Klubu Szalonych Dziewic", na czele.

Anna Przybylska przyjechała na Festiwal Gwiazd do Międzyzdrojów tylko na kilka godzin, bo - jak podkreślała w wywiadach - unika udziału w podobnych imprezach i niechętnie uczestniczy we wszelkiego rodzaju festiwalach.

Reklama

Nie mogła jednak odmówić, gdy zaproponowano jej, by w tym roku odsłoniła pamiątkową tablicę z odciskiem swojej dłoni w słynnej Alei Gwiazd. Tuż po uroczystości Ania powiedziała ze śmiechem:


- Cofnęłam się dziś w czasie do chwili, kiedy byłam nastolatką i marzyłam, żeby być sławną aktorką. Dzisiaj okazało się, że to wciąż jest w zasięgu mojej ręki - w przenośni i dosłownie - i po prostu poczułam ulgę!


Anna Przybylska nie kryła, że poczuła się bardzo wyróżniona nie tylko samym zaproszeniem do odciśnięcia dłoni w Międzyzdrojach, ale przede wszystkim tym, że miała to zrobić w towarzystwie aktorek, które od dawna podziwia i uwielbia - Krystyny Sienkiewicz, czyli babci Aliny z "Graczyków", i Zofii Czerwińskiej, czyli niezapomnianej pani Zosieńki z kultowego "Czterdziestolatka".


- To zaszczyt znaleźć się w gronie najważniejszych dla polskiego filmu i teatru osób, które już odcisnęły swoje dłonie w Międzyzdrojach. Czego więcej chcieć? - mówił z kolei Szymon Bobrowski, czyli Bronek z serialu "Krew z krwi", chwilę po tym, jak odsłonił swoją tablicę w Alei Gwiazd.


Także Beata Rybotycka, czyli Laura Liberadzka z "M jak miłość", uznała, że własna pamiątkowa tablica w Międzyzdrojach jest powodem do ogromnej dumy i zadowolenia.


- Jest mi bardzo miło, że zostałam w ten sposób wyróżniona. Moja mama się cieszy, moja córka się cieszy, ja się cieszę... - powiedziała dziennikarzom po uroczystości.


Szóstą gwiazdą, która w tym roku odsłoniła odcisk swej dłoni podczas Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach, był pianista i showman Waldemar Malicki.


Organizatorzy festiwalu złożyli też hołd zmarłemu dwa lata temu Maciejowi Kozłowskiemu - przyjaciele aktora odsłonili pamiątkową tablicę ku jego czci.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje