Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 362430
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Odchodzi z "M jak miłość"!

Kolejna aktorka rezygnuje z udziału w polskiej telenoweli. Tym razem chodzi o Małgorzatę Pieńkowską, odtwórczynię roli Marysi Rogowskiej w serialu "M jak miłość".

Jesienią, w kolejnej odsłonie serialu "M jak miłość", zobaczymy jak Marysia Rogowska wraz z całą rodzina wyjeżdża do Norwegii.

Reklama

- Po 11 latach grania tej postaci mam poczucie, że już czas najwyższy zamknąć etap mojego życia, który nazywa się "Maria Rogowska". To uczucie zresztą towarzyszyło mi od pewnego czasu. Czuję, że mam dużo pomysłów, energii, którą chciałabym wykorzystać przy nowych wyzwaniach. - wyznaje aktorka w wywiadzie dla "Tele Tygodnia".

Czy będzie to ostateczne rozstanie z telenowelą? A może postać Marysi pojawi się w kolejnych sezonach sagi rodu Mostowiaków?

- Podjęłam decyzję o całkowitym rozstaniu z serialem. Nie można być do połowy w ciąży (śmiech). Scenarzyści zapewne nie chcieli uśmiercać Marysi, bo jako jedna z Mostowiaków, jest jednym z filarów serialu. Zapowiadają, że ma wrócić za rok, ale ja wykluczam powrót na plan. - wyznaje aktorka.

Małgorzata Pieńkowska nie ma na razie sprecyzowanych planów na przyszłość. Nie wie jeszcze, w jakie przedsięwzięcie się zaangażuje. - Być może będzie serial... albo praca w teatrze... A może całkiem zajmę się produkowaniem przedstawień, a mniej będę grała? - mówi.

Dla fanów aktorki mamy jednak dobrą wiadomość. Pieńkowską można obecnie zobaczyć w przedstawieniu "Więzi rodzinne", które produkuje i w którym gra jedną z ról.

Jak po odejściu Marysi potoczą się losy rodziny Rogowskich? Tego widzowie dowiedzą się już na początku września!


Dowiedz się więcej na temat: M jak miłość | Małgorzata Pieńkowska | seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje