Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 363074
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Od aniołka do seksbomby!

Uwielbiamy podglądać gwiazdy. Śledzimy ich poczynania i oceniamy metamorfozy. A tych w show-biznesie nie brakuje.


Reklama


Od kilku miesięcy możemy podziwiać nowy wygląd Kasi Cichopek. Gwiazda "Emki" kompletnie zmieniła fryzurę i wyraźnie schudła. Przez lata przyglądaliśmy się, jak z uwielbianego przez widzów niewiniątka, przeistoczyła się w łagodną sexy mamę, a teraz przyszedł czas na odrobinę szaleństwa.

Kasia wygląda żywiołowo i widać, że tryska pozytywną energią. Oczywiście, zmianę wyglądu musieli zaakceptować producenci "M jak miłość", by nie ucierpiał na tym wizerunek serialowej Kingi. 

Aktorka przyznała w wywiadzie dla "Tele Tygodnia", że od niedawna ma dla siebie więcej czasu, bo jej córeczka skończyła dziewięć miesięcy i może spędzić kilka godzin dziennie pod opieką dziadków. Aktorka skwapliwie wykorzystuje wolne chwile na delektowanie się małymi przyjemnościami i randkowanie z mężem. Nam pozostaje kibicować takim zmianom. 

Zerknęliśmy też, co słychać za granicą. Naszą uwagę przykuła znakomicie prezentująca się Thalía. 43-letnia gwiazda Latino do perfekcji opanowała metamorfozy. Mimo upływu lat wygląda coraz lepiej i twierdzi, że pracuje nad sobą bez interwencji chirurgicznych. Jednak od lat krążą domysły, że usunęła dwa żebra, by mieć talię osy.

Thalía skomentowała je w Internecie zdjęciem kości w słoiku. Obecnie chwali się, że na jej wygląd i dobre samopoczucie najlepiej wpływają ćwiczenia. - Codzienny ruch, fitness, siłownia, dieta i endorfiny, to im zawdzięczam zdrowie i dobre samopoczucie - podkreśla aktorka.

Upadły aniołek

Nie przestaje być głośno o przemianie Miley Cyrus. Z aniołka stała się symbolem zepsucia. Jej skandaliczne wybryki na scenie, prowokujące wypowiedzi i coraz bardziej skąpe stroje, które więcej odkrywają, niż zakrywają, radykalnie zmieniły jej wizerunek.

Chociaż Cyrus zarzeka się, że stara się odkryć, kim jest, to nie możemy oprzeć się wrażeniu, iż więcej w tym zagubienia, niż poszukiwania właściwej drogi.

nex

Dowiedz się więcej na temat: M jak miłość | Katarzyna Cichopek | Miley Cyrus | Thalia

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje