Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 365153
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

O jej fryzurach mówiła cała Polska!

Choć od dnia, kiedy Małgorzata Kożuchowska, czyli Hanka Mostowiak z "M jak miłość", po raz ostatni zjawiła się na planie serialu, minęło już pół roku, aktorkę wciąż oglądać możemy w roli, która przyniosła jej sławę. Definitywnie pożegnamy się z jej bohaterką 7 listopada.

Śmierć Hanki Mostowiak to temat, którym od wielu miesięcy żyją wszyscy fani "M jak miłość". Grająca tę postać Małgorzata Kożuchowska zyskała dzięki udziałowi w serialu ogromną popularność i stała się jedną z najbardziej pożądanych przez producentów i reżyserów gwiazd w Polce.

Reklama

Małgosia wcielała się w Hankę przez ponad 10 lat! W tym czasie niejednokrotnie zmieniała image i przechodziła metamorfozy, o których mówiła cała Polska. Najbardziej spektakularna z nich miała miejsce w 2006 roku. Gwiazda postanowiła wtedy pożegnać się ze swoimi długimi blond włosami.

Na pierwszej konferencji prasowej, na której pojawiła się w króciutkiej fryzurze, pozwoliła sfotografować się jedynie tym fotoreporterom, którzy zapłacili... 43 złote na rzecz pomocy małym pacjentom Oddziału Onkologii w Centrum Zdrowia Dziecka.

Fryzura Małgorzaty Kożuchowskiej wzbudziła też moc kontrowersji dwa lata wcześniej, w styczniu w 2004 roku, gdy gwiazda "M jak miłość" odbierała Telekamerę dla najpopularniejszej aktorki serialowej. Na uroczystej gali pojawiła się z fantazyjnym koczkiem upiętym niemal na czole!

Także w 2007 roku dużo mówiło się o... fryzurze Małgosi. Zagrała wtedy Nicolę w 89. odcinku "Niani" i objawiła się telewidzom jako drapieżna brunetka. Na szczęście aktorka nie zmieniła koloru włosów na trwałe. W "Niani" wystąpiła w peruce.

Każda rola Małgorzaty Kożuchowskiej była dla fanów jej urody niespodzianką. Aktorka nie chciała w kolejnych wcieleniach przypominać Hanki Mostowiak, więc z ochotą eksperymentowała z wyglądem.

Mamy dla Was przegląd fryzur Małgosi z okresu, gdy grała w "M jak miłość". W naszej galerii znajdziecie mnóstwo zdjęć gwiazdy. W której fryzurze podoba się Wam najbardziej?

Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama