Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 365032
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

​Nowy rok... i nowy romans!

Tuż po świątecznej przerwie, serial "M jak miłość" wróci na antenę TVP2, a Marek - po raz pierwszy od śmierci Hanki - zdecyduje się na romans!


Reklama

W ostatnich tygodniach Mostowiak bardzo zbliżył się do Ewy - przyjaciółki sprzed lat. Oboje spotykali się w Warszawie i w Grabinie, chodzili na długie, romantyczne spacery... A Mateusz i Antek zamienili się w swatów - i zrobili wszystko, by między ich rodzicami "zaiskrzyło"!

Jednak to wcale nie Ewa zawróci w końcu Markowi w głowie. W odcinku numer 958 Mostowiak namiętne chwile spędzi... w ramionach serialowej Anny!

Gruszyńska o względy szwagra zabiegała już od kilku miesięcy. A po odejściu siostry, zaproponowała nawet Markowi "białe" małżeństwo. Wtedy mężczyzna jej względy odrzucił - i to zdecydowanie. Jednak teraz wszystko się zmieni.

Początek będzie niewinny: Marek pomoże Annie przygotować odnowiony pokój dla Uli. Oboje spróbują złożyć niedawno kupione meble. Przy pracy, zaczną szczerze rozmawiać o swoich uczuciach. Po kilku minutach, atmosfera zrobi się naprawdę "gorąca", a finał rozegra się w sypialni!

Gdy Marek zaśnie, Anna - szczęśliwa - delikatnie przytuli się do ukochanego. Jednak wkrótce, miłosną sielankę zakłóci telefon od Natalki i Uli!

- Gdzie jesteś, ciociu? Bo sterczymy pod twoimi drzwiami!

- Już, kochanie, za sekundę wam otwieram, właśnie wychodzę z wanny! 

Dziewczyny wrócą wcześniej z wyjazdu - a Gruszyńska wpadnie w panikę. Jak akcja rozwinie się dalej?  Przygoda na jedną noc czy... prawdziwa miłość? Co połączy w serialu Marka i Annę? I czy o ich związku dowiedzą się dzieci? Ciekawych zapraszamy na odcinki premierowe - już od 7 stycznia! 


swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje