M jak miłość

Ocena
serialu
9,9
Super
Ocen: 339583
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Nowy bohater, nowe kłopoty!

23 września, w 1002. odcinku "M jak miłość", pojawi się nowy bohater: Japończyk Taro. Klient bistro Za Rogiem, który przyprawi Zawadzkiego o migrenę.


Reklama

Sympatycznego gościa z Japonii zagra Hiroaki Murakami, absolwent PWST w Krakowie. Aktor kończy w tym roku 30 lat. A na scenie zasłynął m.in. grając... Fryderyka Chopina - w przedstawieniu "Klub polski" na deskach Teatru Dramatycznego w Warszawie. Widzowie mogą go również pamiętać z filmu "Syberiada polska".

A kim okaże się jego bohater z "M jak Miłość" - uśmiechnięty Taro?

Młody Japończyk zajrzy do bistro, by napić się zielonej herbaty. Nauczy Zawadzkiego, jak najlepiej zaparzać zielone listki, zacznie opowiadać o swojej ojczyźnie... I wda się w bójkę z lokalnym chuliganem - dwa razy większym od siebie. A wszystko przez dziewczynę...   ...seksowną Izę!

- Widziałeś, jaka dupencja? O razu widać, że lubi te sprawy... kapujesz? - jeden z klientów, wyraźnie "pod wpływem", rzuci chłopakowi wymowne spojrzenie. 

- Musi być niezła w te klocki! A Taro, jak na dżentelmena przystało, od razu zaprotestuje. - Proszę pana, żeby pan nie używał takich wyrazów na określenie tej pani!  

Kilka sekund później, w ruch pójdą pięści i krzesła. Wokół posypią się odłamki szkła... I w finale, Zawadzki na pomoc wezwie Zduńskiego: - W bistro była rozróba! Lokal zdemolowany, szyby stłuczone! Wezwałem szklarza, bo wieje jak cholera! A gdy Paweł zjawi się w pracy, szef pokaże mu... "jeńca wojennego" - zawstydzonego Japończyka, który całą awanturę wywołał.  

- Zamknąłem skurczybyka na zapleczu! Po uwolnieniu "więźnia", Janek rzuci chłopakowi groźne spojrzenie: - W Polsce jest taki zwyczaj: płaci się odszkodowanie za poniesione straty! A Taro, pełen nadziei, pośle Zawadzkiemu nieśmiały uśmiech...

- Nie mam ani grosza... Ale mogę to wszystko odpracować! - Popracuję dla was i będziemy... kwita? Co na to wspólnicy z bistro? Już teraz zdradzimy, że Taro zostanie w lokalu na dłużej. Od razu zaprzyjaźni się z Pawłem oraz Jankiem - i zacznie szukać w Polsce prawdziwej miłości.

A w oko wpadnie mu... Iza! Dziewczyna, której honoru tak odważnie bronił. Co wydarzy się dalej?


Dowiedz się więcej na temat: M jak miłość | seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje