M jak miłość
Ocena
serialu
9,4
Super
Ocen: 392185
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Nowy bohater "M jak miłość" szybko zyskał spore grono fanek. Kim serialowy Dima?

"M jak miłość" gości na antenie TVP już od ponad dwudziestu lat. W tym czasie przez plan serialu przewinęło się wiele mniej i bardziej znanych twarzy. Część znanych dziś aktorów zawdzięcza swoją popularność właśnie popularnej "Emce". Czy serialowy Dima również ma szansę na sławę?

"M jak miłość": 23 lata na antenie TVP

"M jak miłość" to jedna z najdłużej emitowanych i najpopularniejszych polskich produkcji telewizyjnych, której fabuła skupia się wokół rodziny Mostowiaków. Serial ukazuje życie mieszkańców Warszawy i niewielkiej miejscowości - Grabiny. "M jak miłość" to pełna emocji i napięcia opowieść o miłości, rodzinie i przyjaźni, która od lat przyciąga przed telewizory miliony widzów.

Reklama

W listopadzie minęły 23 lata od premiery pierwszego odcinka serialu. W tym czasie przez plan produkcji przewinęło się wiele znanych twarzy. Z "Emką" pożegnało się również część oryginalnej obsady. Scenarzyście nieustannie wymyślają nowe wątki, by przyciągnąć widzów.

"M jak miłość": Przyszedł na chwilę, został na dłużej

Wraz z początkiem ostatniego sezonu w serialu pojawił się wątek Dimy, ojca Nadii, którą opiekuje się Magda. Początkowo wiele wskazywało na to, że nie zostanie w "M jak miłość" na długo, ponieważ ojciec dziewczynki został uznany za zmarłego na froncie. Wkrótce okazało się, że bohater grany przez Michaił Pszenicznego żyje, ale został ciężko ranny. Gdy odzyskał sprawność postanowił pojechać do Polski w poszukiwaniu córki. 

Wraz z rozwojem wątku Dimy Pszeniczny dołączył do grona drugoplanowych aktorów "M jak miłość". Mężczyzna osiedlił się w Grabinie i rozpoczął pracę w przychodni Rogowskich jako lekarz. Cały czas mógł liczyć na pomoc Magdy. Ojciec Nadii nie kryje, że jest nią zauroczony, co wzbudza zazdrość Andrzeja. Gdy zda sobie sprawę, że zauroczenie przerodziło się w miłość, postanowi usunąć się z życia Budzyńskich. Powierzy im opiekę nad córkę i wróci na Ukrainę. 

Uważni widzowie seriali TVP doskonale zna Michaiła Pszenicznego z "Na dobre i na złe", w którym wcześniej wcielał się w Artioma, dawnego narzeczonego Oleny. Pod koniec poprzedniego sezonu jego postać została uśmiercona.

Michaił Pszeniczny: Zrobi karierę w Polsce?

Michaił Pszeniczny pochodzi z Ukrainy. Przystojny aktor urodził się w Kijowie 5 sierpnia 1989 roku. Zyskał sławę w Ukrainie rolami w popularnych serialach oraz filmach. W Polsce zagrał w "Na dobre i na złe", "M jak miłość" oraz serialu "Matylda". 

Prywatnie związany jest ze swoją studencką miłością, Lyubavą Greshnovą. "Jedenaście lat razem. Nie znam poprawnej nazwy tego święta - drewniane, złote, metalowe, ale wiem na pewno, że bez ciebie byłoby mi samotnie żyć tym życiem..." - napisał Pszeniczny 31 sierpnia 2022 roku. Kilka lat temu na Instagramie para chwaliła się zdjęciami z zaręczyn. Zakochani chronią swoje życie prywatne. Nie wiadomo czy wzięli już ślub. Wychowują  

Dziesięć lat temu Pszeniczny i jego ukochana zaręczyli się podczas podróży na Dominikanę. Trzymają jednak w tajemnicy czy wzięli ślub. Na pewno wychowują razem 6-letniego syna. Przystojny aktor zyskuje coraz większe grono fanów w Polsce. Zwłaszcza wśród kobiet. 

swiatseriali
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy